Пенсіонерка на Уманщині отруїлася дикорослими грибами, які зібрала у саду

На Уманщині стався ще один випадок отруєння дикорослими «підвишнями». Постраждала пенсіонерка.
Про це повідомили у Черкаському обласному ЦКПХ.
Як йдеться у дописі. 70‐річна жителька Маньківки зібрала дикорослі гриби у себе в саду. Попередньо, відварила їх та посмажила. Після вживання у жінки з’явилися характерні симптоми отруєння.
Постраждалу шпиталізували. Нині вона під наглядом лікарів, як йдеться у дописі, її стан оцінюють як середньої тяжкості.
Також у ЦКПХ зазначили, що в області від початку це четвертий випадок отруєння дикорослими грибами.



