Пенсіонерка на Уманщині отруїлася дикорослими грибами, які зібрала у саду - Вісті Черкащини

Пенсіонерка на Уманщині отруїлася дикорослими грибами, які зібрала у саду

На Уманщині стався ще один випадок отруєння дикорослими «підвишнями». Постраждала пенсіонерка.

Про це повідомили у Черкаському обласному ЦКПХ.

Як йдеться у дописі. 70‐річна жителька Маньківки зібрала дикорослі гриби у себе в саду. Попередньо, відварила їх та посмажила. Після вживання у жінки з’явилися характерні симптоми отруєння.

Постраждалу шпиталізували. Нині вона під наглядом лікарів, як йдеться у дописі, її стан оцінюють як середньої тяжкості.

Також у ЦКПХ зазначили, що в області від початку це четвертий випадок отруєння дикорослими грибами.

18000

Читайте також: З маленького міста у міжнародну компанію: як тальнівчанка побудувала кар’єру завдяки іноземним мовам

Читайте нас також в Telegram!

23.06.2026 11:11
Переглядів: 115
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.