На Черкащині підозрюють посадовця у незаконному видобутку граніту. Збитки оцінили у 42 мільйони

На Черкащині вручили підозру колишньому виконуючому обов’язки директора через незаконний видобуток граніту. Збитки оцінюють у 42 мільйони.
Про це повідомили у поліції Черкащини.
Як йдеться у дописі, у період з березня 2019 року до вересня 2024 року 54‐річний посадовець організував незаконний видобуток граніту. Видобування здійснювали на території родовища поза межами спеціального дозволу на користування надрами.
За інформацією прокуратури, видобуток здійснювали на території Старобабанівського родовища гранітів, де розташований кар’єр площею 4,9 га.
За інформацією експертизи, незаконно видобуто:
- 2,65 тис. м³ граніту для облицювального каменю;
- 6,49 тис. м³ граніту для бутового каменю.
18000.com.ua



