У Тальному дітей та дорослих запрошують до музичного фронту

У Тальнівському будинку культури на Черкащині оголосили набір до музичного фронту України.

Дітей від 10 років запрошують до духового оркестру «Сурми Тальнівщини». Від маленьких тальнівчан потрібні лише музичні здібності, натхнення та бажання вчитись.

Як розповів директор будинку культури Володимир Таран, починають діти із вивчення нот, а закінчують із вмінням грати на кількох інструментах. Із колективом дітей репетиції проводяться тричі на тиждень, але художній керівник працює ще й з кожним вихованцем індивідуально.

А в Народний аматорський ансамбль української пісні «Ордана» запрошують вокалістів від 18 років. Для того, щоб потрапити у колектив потрібні вокальні здібності та любов до української пісні. Навчання та участь у всіх колективах безкоштовна.

У творчі колективи, розповідає директор, набирають дітей та дорослих, які вже мають якісь музичні навички або ж прагнуть навчитися.

– Звичайно, у людини має бути певна схильність до музики. Не обов’язково знати нотну грамоту, але як мінімум, мають бути ритмічні та вокальні здібності.

Наразі колективи проводять творчі виступи в парку Т. Шевченка, під час яких проводиться пряма трансляція, де збирають кошти на підтримку ЗСУ. Також організовують дитячі заходи, онлайн виступи на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook та беруть участь в конкурсах. Раніше, каже Володимир Таран, колективи виступали і у місті, і у селах громади і навіть виїжджали за межі області. Тож керівник сподівається, що найближчим часом живих виступів стане більше і запрошує долучатися до розвитку культурного осередку на Тальнівщині!

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Гроші від продажу брелоків у одному з тальнівських магазинів ідуть на підтримку захисників

Читайте нас також в Telegram!

 

11.08.2022 15:22
Переглядів: 409
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.