Гроші від продажу брелоків у одному з тальнівських магазинів ідуть на підтримку захисників

У магазині електротоварів «Три фази», що почав діяти у Тальному на Черкащині з початку повномасштабної війни, її власники запровадили «патріотичну банку», як вони її називають. У неї збирають гроші, виручені від продажу патріотичних брелоків. Їх виготовленням займається Юлія Сошинська – дружина одного із співвласників магазину.

Юлія каже, що навіть не сподівалася, що її ідея буде наскільки успішною. Це вона запропонувала своєму чоловікові у такий спосіб підтримувати наших захисників.

Буквально за кілька останніх тижнів їм вдалося назбирати більше 3000 гривень і витратити їх на кемпінговий ліхтар на сонячній батареї та павербанк для свого товариша Павла К. та глушник до автомата Калашникова для іншого земляка – Геннадія Б.. Обидва зараз перебувають на передових позиціях.

Паралельно Юлія відкривала збір на тепловізор для 64-го окремого стрілецький батальйону, де служить тальнівець Олександр С.. За кілька днів у спілці з іншими волонтерами вдалося зібрати 92 тис грн. А ще раніше був збір на бронежилет.

Юлія вдячна абсолютно кожному, хто долучається, хто купує брелоки та кладе гроші у «патріотичну банку» в їхньому магазині.

– Важливі кожні 5, 10, 20 гривень. Дехто вважає, що це соромно. Навпаки, ви стаєте частинкою великого мурашника, який працює на Перемогу! – переконана вона.

Асортимент брелоків у магазині «Три фази» постійно оновлюється, а це означає, що й банку доведеться змінювати на більшу.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Підприємець з Тальнівщини розповів про те, як вдалося транспортувати військових на протезування до США

Читайте нас також в Telegram!

 

11.08.2022 14:44
Переглядів: 508
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.