На Черкащині селяни не пустили до храму митрополита путінської церкви (ВІДЕО)

У селі Кононівка, що входить до складу Шрамківської ОТГ, Золотоніського району, місцеві жителі спільно із головою ОТГ Анатолієм Кулею не пустили до церкви священників московської церкви. Там мали правити службу у зв’язку із відкриттям храму УПЦ МП. На захід завітав навіть сам митрополит Московського патріархату Черкаської області Феодосій.

Місцеві жителі стали перед входом у храм і не пустили московських священників. «путінській церкві тут не місце», – заявив голова Шрамківської ОТГ Анатолій Куля.

За його словами, богослужіння – це масовий захід, а у зв’язку із тим що в Україні введений воєнний стан, то масові заходи проводити заборонено. Він запропонував усім присутнім розійтися по домівках.

Між тим на сайті Черкаської єпархії заявили, що миряни і священики могли б силою увійти до храму, проте митрополит Феодосій заборонив їм це робити. Пресслужба єпархії назвала людей, які стояли перед церквою «групкою галасливих активістів». Священики звернулися із відповідними заявами в поліцію.

Нагадаємо, у селі Шрамківка 8 травня відбулися збори громади. На зборах було вирішено перейти з парафії Православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.

vikka.ua

Читайте нас також в Telegram!

 

04.07.2022 13:55
Переглядів: 460
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.