Допомога добровольцям - Вісті Черкащини

Допомога добровольцям

Волонтери з Ватутіного, Єрок, Катеринополя, Вербівця, Шполи зібрали продукти для окремого підрозділу ОУН «Слобідська сотня» та 9 жовтня завантажили повний бус провіанту.

– Мені зателефонував їхній командир Леонід Литвиненко і попросив надати допомогу, – розповідає перший заступник голови громадської організації Народна Варта Черкашини Микола Замковенко. – Наша ГО підтримує добровольчий рух. Вважає, що свого часу добровольці та волонтери врятували Україну від російських окупантів та їхніх прихвоснів. На даний час на сході перебувають бійці, які проходять службу за контрактом у Збройних Силах України. Держава централізовано забезпечує їх необхідним. Однак підрозділ ОУН «Слобідська сотня» – добровольці, тому державного забезпечення не мають. Отож ми вирішили відгукнутися на їхнє звернення і за підтримки небайдужих земляків допомогти патріотам.

– Я дякую усім волонтерам, хто надав допомогу, хто підтримує добровольчий рух. Наш підрозділ складається з добровольців-націоналістів, які відстоювали інтереси України на передових рубежах українсько-російської війни. До речі, на нашій навчальній базі проходили підготовку та служили у нашому підрозділі на передовій і ваші земляки. Зокрема, Володимир Рябий з Тального, – каже Леонід Литвиненко.

Іван МАРЧУК

22.10.2017 23:00
Переглядів: 757
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.