Міський голова Ватутіного отримуватиме 300 % премії

З нового року працівники Ватутінської міської ради щомісячно отримуватимуть до зарплат щонайменше по 100 відсотків премії. Зокрема, міський очільник Олександр Лисюк і його заступник Юрій Кубявка матимуть по 300 відсотків щомісячного преміювання. Рішення про це було затверджено більшістю депутатських голосів. 5 осіб утрималося.

“Проти” ніхто не голосував.

“Там голосували за премії працівникам апарату і по 300, по 250 відсотків. Найменше — 100 відсоткове преміювання. В основному — 300 відсотків, – обурюється депутат міської ради Олег Ступник. – Їх отримуватимуть керівники структурних підрозділів. П’ятеро депутатів, і я в тому числі, утрималися взагалі від того голосування. А тепер вони хочуть підняти тариф на воду, на утримання будинків, які на балансі міського комунального господарства. У нас місто дотаційне. Область дає гроші. А виплати премій йтимуть із місцевого бюджету. Виходить, чиновникам із місцевого бюджету можемо платити, а як щось відремонтувати, то немає можливості”.

Секретар міськради Євген Підцерковний вважає преміювання потрібним кроком. Так посадовці хочуть заохотити працювати молодих спеціалістів.

“Коли наші діти приходять після навчального закладу працювати і їм кажуть, що зарплата буде 1800 чи дві тисячі — людина розвертається і їде працювати на Польщу. Щоб утримати їх на місці, я вважаю за потрібне, аби вони отримували достойну зарплату, – каже посадовець. – Це моя особиста позиція і я її підтримуватиму й надалі. За 2 тисячі гривень працювати нереально.

Міському голові, його заступникові, керуючому справами і секретарю була пропозиція підняти на 300 відсотків премію. Спочатку від депкорпусу була пропозиція не підтримувати рішення. Але потім на дошці їм пояснили, які це будуть зарплати. Всі погодилися. Це не по 20 тисяч, як багато хто вважає”.

Разом з тим Підцерковний наголосив, що преміювання чиновникам буде нараховуватися лише за наявності коштів у місцевому бюджеті.

“Це один нюанс, який мають люди зрозуміти. Якщо бюджет буде дозволяти платити такі зарплати, то вони будуть. В інакшому випадку преміювання не здійснюватиметься, – пояснює секретар. – Яка в мене буде зарплата, ще не знаю. Скажу, коли отримаю. Я вважаю правильним розповісти про мою зарплату, міського голови чи заступника, аби люди могли бачити, що нічого не приховується і щоб могли вирішити: достойні ми такої заробітної плати чи ні”.

У соцмережах користувачі висловлюють невдоволення з приводу нарахування премій. Вважають їх безпідставними. У міській раді обіцяють розповісти про розмір отриманих зарплат на початку лютого.

Сергій РАДЧЕНКО

24.01.2017 13:47
Переглядів: 3409
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.