Її хвилювало питання, чи прийдуть привітати із сільради?

«Моя бабуся все своє життя прожила і пропрацювала у цьому селі. Сільська рада для неї надважливий орган влади, до якої вона завжди прислухалась і поважала. Її хвилювало питання, чи прийдуть привітати із сільради? На превеликий жаль, про 100-річний ювілей знало і гуло все село, але представників із сільської ради така подія чомусь не зацікавила і не зачепила…прикро, адже бабуся Палагея корінна жителька Вільхівця, Звенигородського району і не так часто люди святкують 100-річчя.

20 жовтня святкувала своє 100-річчя моя рідна бабуся Палагея Бережна, корінна жителька села Вільхівець, Звенигородського району.

100 років – це справжній ювілей, якого напевно бажають кожному, але далеко не всім життя дарує ці літа. На щастя мені поталанило святкувати таку визначну подію і дату у своєї рідної бабусі Полі. Це незабутнє враження, яке залишиться в моєму серці назавжди і як приємно усвідомити, що ти вже доросла жінка і у свої 55 років залишаєшся улюбленою внучкою! Скільки себе пам’ятаю, все свідоме життя, бабуся завжди була поряд і в радості, і в скруті, завжди підтримувала, допомагала, вміла поспівчувати, порадити, звеселити. Вона надзвичайно близька і дорога мені людина, і я вдячна Богу за те, що вона є у моєму житті. Літа, літа… Скільки всього пережила за цей час бабуся, скільки болю і страждань зазнала. Ще немовлям залишилася без матері, а у 6 років і без батька. Скрутно, складно і нелегко жилося бабусі, та у народі кажуть: «Є лік, то буде вік». І било життя, і нагинало, а вона наперекір всьому піднімалася, невтомно трудилася, не давала собі впасти духом – ще й інших підбадьорювала і звеселяла. Розповідаючи різні історії, ситуації жартує бабуся Поля, що про життя її книжку можна написати.

А до свого дня народження вона готувалася завчасно і старанно, дуже хотіла усіх запросити, побачити, обійняти. І спільними зусиллями у нас все вийшло. Ювілей літами в сто – видався на усі 100! Які позитивні емоції були у моєї бабусі, які враження! Вона у свій день народження стала ніби молодша і здоровіша. І це все завдяки вам, дорогі наші рідні, близькі, сусіди! Безмежно дякую, що розділили з нами таку величну і радісну подію! А з яким чудовим сюрпризом завітали односельці з Вільхівецького будинку культури, гурт «Калина» під керівництвом Михайла Кобиняка. Порадували мою бабусю веселими українськими народними піснями та привітали так, що вона не втрималась і пішла до танцю. Велике спасибі господарям закладу «Белый аист», кухарям, які потурбувались про проведення дня народження, які переймалися, допомагали і підтримували.

Низький уклін всім людям села, які знають і пам’ятають мою бабусю Полю. Нехай у ваших домівках завжди панує радість, мир і злагода, а Господь нехай дарує здоров’я і многії літа.

Тетяна МАЛИШКО, внучка

01.11.2019 09:58
Переглядів: 1945
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.