Через карантин у Звенигородці вже скасували масові заходи

Фото з інтернету

Школи та дитсадки поки працюватимуть

У Звенигородці з 12 березня скасовано масові заходи. Міське керівництво не стало чекати офіційного документу про запровадження обмежень задля запобігання поширенню коронавірусу.

– Відзавтра ми припиняємо влаштовувати будь-які масові заходи, – каже міський голова Олександр Саєнко. – Мав відбутися День комунальника, але скасовано святкування. З приводу шкіл, то я спілкувався із головою райдержадміністрації. За його словами, навчальні заклади та дитсадки поки працюватимуть. Керівництво чекає офіційного рішення Кабміну про запровадження карантину.

Аналогічна ситуація з навчанням на Лисянщині, Тальнівщині, Катеринопільщині та у Ватутіному. Начальні заклади там працюватимуть. Чиновники поки чекають розпоряджень.

– Ми знаємо, що Уряд прийняв таке рішення. Ми вийшли на Департамент освіти, – пояснює перший заступник голови Катеринопільської РДА Володимир Коваленко. – Поки немає розпорядчих документів – не можемо самі приймати рішення. Виникають питання по роботі закладів освіти, якщо навіть і запровадять карантин. Вчителям треба йти на роботу, а є ж великі колективи по 70 чи й 90 осіб. Тобто, є ряд невирішених питань. Поки що ситуація контрольована. Навіть захворювання на ГРВІ серед школярів не перевищує епідемпорогу.

У Тальнівському ОТГ 12 березня відбудеться засідання ТБНС. Фахівці вирішуватимуть, чи буде впроваджено карантин. У відділі освіти району кажуть, що не хотіли б закривати школи та дитсадки, навіть після офіційних вказівок. Директори самі вирішуватимуть, чи зачиняти двері для дітей.

Анатолій Бузина

11.03.2020 17:56
Переглядів: 7007
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.