«Катя дуже засмучена, бо через апарат вона знову прив'язана до ліжка»

Редакця газети «Новий Дзвін» та сайту «Вісті Черкащини» неодноразово просила вас, наші читачі, про допомогу Каті Сушинській, 10-класниці з Тального. Дівчинка має онкозахворювання, їй довелося пережити кілька операцій по видаленню пухлини та її метастаз. Нині хвороба знаходиться у стані ремісії. Та страждання Катрусі не закінчилися. Зараз вона перебуває у Черкаській Першій міській клінічній лікарні на лікуванні у пластичного хірурга Володимира Цапенка. У понеділок їй було проведено підготовчий етап операції по пересадці шкіри – на одну з ран, що не піддавалася медикаментозному лікуванню, лікарі приєднали спеціальний апарат, що відсмоктує виділення, а отже стимулює загоєння. Після того, десь через тиждень, буде проведено операцію по пересадці шкіри.

«Катя дуже засмучена, бо через апарат вона знову прив’язана до ліжка. Але те, що лікар дозволяє на хвильку відключитись і сходити в ванну кімнату, Катрусю заспокоює… Іноді трохи хандрить і тихенько плаче, відвернувшись до вікна, (їй так набридли за цих два роки лікування лікарняні палати). Але нічого, мине і це… Віримо в те , що і цю проблему Катя подолає мужньо!» – читаємо допис мами дівчинки у групі «Допоможіть майбутній лікарці здолати рак» у Фейсбук.

Не будьмо байдужими до чужої біди, давайте разом допоможемо цій дитині, що так мужньо поборола страшну хворобу, повернутися до повноцінного життя і здійснити свою заповітну мрію. Впевнена: з неї вийде хороша лікарка! Вдячні за ті кошти, які Ви надсилали на рахунок Катрусиної мами, але просимо ще раз допомогти цій дитині!

Картка ПриватБанку № 5168 7422 2105 5365, Сушинська Людмила Василівна (мама Каті). Номер телефону: (097)337-65-92

29.01.2020 15:36
Переглядів: 540
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.