Школярка із Черкащини виграла “робочий день” із міським головою - Вісті Черкащини

Школярка із Черкащини виграла “робочий день” із міським головою

Учениця 11-го класу Шполянської школи №2 Софія Кишінько виграла у конкурсі «Один робочий день разом з головою громади». Дівчина провела повний робочий день пліч-о-пліч із очільником Шполянської ОТГ Сергієм Кравченком.

За цей час школярка на власному досвіді розбиралася, як працювати над забезпеченням життєдіяльності міста і сіл громади у всіх сферах.

Напередодні зустрічі з міським головою Софію ознайомили із структурою міської ради, специфікою роботи та посадовими обов’язками працівників відділів та секторів. Також переможниця конкурсу відвідала засідання комісії з питань планування бюджету та фінансів, уважно спостерігала і вивчала робочі моменти під час наради міського голови із фахівцями у сфері комунального господарства, тендерної закупівлі тощо.

Далі робочий день продовжився особистим спілкуванням із очільником громади. Дівчина цікавилася і ставила запитання міському голові на різні теми – від політики, соціально-економічного розвитку, інфраструктури і благоустрою до власних вподобань керівника, його хобі та дозвілля.

Сергій Кравченко залишився приємно вражений активною життєвою позицією сучасної молоді, зокрема учениці Софії Кишінько.

– Разом зі своєю командою я абсолютно відкритий для людей, особливо молоді! Вони ідейні, цілеспрямовані, впевнені, талановиті і рішучі до змін. Створивши Молодіжну раду, як дорадчий орган міської ради, ми стали ближчими до них, враховуємо їхні ідеї, втілюємо їх у розвиток нашої громади, – сказав міський голова.

Софія Кишінько також поділилася власними враженнями від першої зустрічі із керівником громади та зазначила, що поспілкувалася б з ним ще раз.

– На всі питання пан Сергій відповідав простою мовою. Він емоційний, але водночас толерантний, непідробний і прозорий у поглядах, справжній у висловлюванні думок. Чітко знає свою роботу, сформував і очолює успішну команду, яка сумлінно працює в інтересах жителів нашої громади, — говорить Софія.

Зазначимо, що конкурс «Один робочий день разом з головою громади» був ініційований Молодіжною радою Шполянської ОТГ. Переможцю визначали за допомогою рандома з подальшим узгодженням дати зустрічі «робочого дня».

Читайте також: Яким дорогам Тальнівщини пощастить з ремонтом?

19.02.2020 15:42
Переглядів: 354
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.