Влада в Лисянці підтримала ''газове'' звернення - Вісті Черкащини

Влада в Лисянці підтримала ''газове'' звернення

На позачерговій 31-ій сесії Лисянської районної ради депутати розглянули два звернення до вищих органів влади, поданих депутатами Миколою Кондратюком та Владиславом Лацибою, з вимогою негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та про внесення змін до Закону України з вимогою заборонити експорт дров. Серед депутатів ці подання колег не викликали особливого піднесення, бо подібних звернень відправлено в Київ до різних інстанцій цілі стоси, а відповіді – жодної.

Несподівано для всіх на трибуну вискочив заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий. Подібні звернення він назвав піаром певних політичних сил напередодні виборів, зауваживши, що дешевого газу для українців вже не буде, і, мовляв, не тратьте куме сили, спускайтеся на дно… Та все ж депутатські звернення були підтримані більшістю голосів, в надії на те, що можливо спільно з депутатами усіх рівнів країни, громадськістю, ситуацію пощастить переломити. Люди, говорилося, вже готові виходити на вулицю, боячись, що не переживуть зиму при таких вбивчих тарифах.

Значно жвавіше обговорили учасники сесійного зібрання незаплановане, але актуальне сьогодні питання – утворення ОТГ. Як відомо, вже 23 грудня мають відбутися вибори голів новостворених об’єднань у Лисянці і Бужанці. Могла б така подія, говорилося, відбутися і у Винограді, однак за останні три роки навколишні громади так і не дійшли спільної думки, як їм жити далі.

Степан ВІЗІРЕНКО

01.11.2018 12:16
Переглядів: 1012
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.