Освіта Лисянки просить бізнесменів допомогти з організацією пришкільних таборів

Відділ освіти Лисянської громади просить підприємців допомогти організувати відпочинок у пришкільних таборах. Через брак коштів у бюджеті діти можуть залишитися без літнього дозвілля. Бізнесмени мають змогу допомогти продуктами та екскурсіями.

–Грошей на це бракує, – розводить руками керівниця відділу освіти Таїсія Єрмоличева. – Але я з тих, хто не опускає руки. Тому не можу сказати дітям, що не буде ніяких пришкільних таборів. Вони на них дуже чекають. Оздоровчий період у нас починається з 31 травня. Просимо підприємців допомогти коштами, крупами, цукром. Також, можливо, знайдуться ті, хто зможе організувати екскурсії. Діти – наше майбутнє. Ми всі маємо робити так, аби вони були щасливими.

Самі табори вже готові приймати школярів.

–25 травня відбувся семінар, на якому фахівці Держпродспоживслужби зустрілися з керівниками таборів, – продовжує Єрмоличева. – Обговорювали необхідні заходи безпеки та карантинні норми. Табори в цьому плані готові. Школи надали плани заходів і квестів. Все, що залежить від відділу освіти, ми зробимо.

Освітянка сподівається, що зриву відпочинку не станеться. Деякі підприємці вже підключилися й допомагають. Діти мають бути у пришкільному таборі 15 днів. Якщо ж ситуація піде не по плану, цей період може скоротитися до 10 днів.

Анатолій БУЗИНА

25.05.2021 15:08
Переглядів: 424
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.