Лисянська молодь у пошуках професії - Вісті Черкащини

Лисянська молодь у пошуках професії

Фахівці Лисянського районного центру зайнятості активно працюють у напрямку профорієнтації школярів, проводячи різноманітні заходи безпосередньо в навчальних закладах Лисянщини.

– Нещодавно у рамках акції «Випускник – 2018» та програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки відбувся профорієнтаційний урок «Професії майбутнього» для учнів 10-х класів Лисянського НВК», – розповів директор районного центру зайнятості Володимир Висотенко. – У Лисянській загальноосвітній школі № 2 відбулася профорієнтаційна гра «Моя професія – лікар» для учнів 9 класу. Під час гри учні дізналися чим відрізняється медичний коледж від медичного закладу вищої освіти і яких саме фахівців вони готують. Учні розповідали про спеціальності лікарів і описували особливості їхньої роботи. Також старшокласники отримали чудову нагоду потримати в руках деякі медичні інструменти і навіть навчилися користуватися ендоскопом і тонометром для вимірювання артеріального тиску.

Також Лисянським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти районної державної адміністрації було організовано профорієнтаційний захід «Брейн-ринг професій» у Звенигородці. У ньому взяли участь 247 осіб, серед яких 9 педагогів, 7 учнів професійно-технічних закладів освіти та 229 учнів загальноосвітніх шкіл Звенигородського, Катеринопільського та Лисянського районів.

Лисянський район представляли учні 11 класу Лисянської загальноосвітньої школи № 2. У ході гри учасники повинні були за описом відгадати професію, або дізнатися, який інструмент лежить в «чорному ящику» і в якій професії використовується. У ході активного змагання лисянська команда школярів посіла почесне друге місце. Окрім того, всі команди отримали заохочувальні призи від Черкаського обласного центру зайнятості.

Степан ВІЗІРЕНКО

30.05.2018 11:51
Переглядів: 634
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.