Стали відомі зарплати ватутінських чиновників під час карантину

У Ватутіному, що на Черкащині, містяни обурені зарплатами місцевого керівництва. Депутат міської ради Євген Підцерковний у Фейсбуці опублікував документ, де вказані заробітки міського голови та його заступників за 2 місяці цього року. Це викликало жваве обговорення та осудження людей.

Найбільше отримала керуюча справами виконкому Таїсія Стеценко. За квітень їй нарахували  34 тисячі гривень. В цю суму ввійшли майже 22 тисячі гривень матеріальної допомоги на оздоровлення. Всього за березень та квітень їй нараховано 50 тисяч гривень.

  • В той час, коли у нас карантин і всі підприємці сидять без роботи, а на лікарню збирають благодійні кошти, керівники отримують такі зарплати, – обурюється
  • Євген Підцерковний. – Вважаю, що з морального боку було б правильно відмовитися від грошей на оздоровлення. Раніше я пропонував преміювати керівників лише після їхнього звіту. Я не проти таких виплат. Та премії треба давати за якісь досягнення. Наприклад, залучив інвестора в місто – будь премійований.

Довідку про доходи місцевих чиновників надали в законний строк, каже Підцерковний. Жодних перепон не чинилося.

  • Будь-хто з них скаже, мовляв, ми ж не самі собі ці суми встановлювали, – пояснює депутат. – Їх ці гроші погодила міська рада. Тобто, депутати. І вони будуть праві на 100 відсотків. Але, якщо порівнювати роботу в карантин першого заступника міського голови Кубявки і секретаря міськради, то це небо й земля.

Юрій Кубявка за 2 місяці заробив 49 тисяч гривень. Міський голова отримав трохи більше 46-ти тисяч гривень за цей же період. Під час карантину останній брав кількаденну відпустку. Взяти коментар у Кубявки та Лисюка не вдалося. Чиновники на дзвінки не відповіли.

Анатолій БУЗИНА

12.05.2020 11:18
Переглядів: 10387
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.