У Ватутінській громаді перевірено стан готовності закладів освіти до нового навчального року

Відповідно до розпорядження міського голови від 30.07.2021 №110 Про утворення спільної робочої групи щодо перевірки стану готовності закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року» перевірка стану готовності закладів освіти відбулася 5 серпня 2021 року за участю першого заступника міського голови Зої Ляпун, спеціалістів Звенигородського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Діни Прилуцької і Володимира Шіпка, а також працівників відділу освіти .

Робочою групою було перевірено 13 закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Ватутінської територіальної громади. Особлива увага була приділена належній організації санітарно–протиепідеміологічного забезпечення освітнього процесу у новому навчальному році, створенню безпечних та комфортних умов для перебування дітей у закладах освіти. Комісією були оглянуті всі харчоблоки закладів освіти.

Відповідно до виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку” триває перехідний період щодо створення нової системи здорового харчування у закладах освіти та поліпшення матеріально-технічної бази харчоблоків. Зараз заклади працюють над розробкою примірного чотиритижневого меню на осінній період згідно з вимогами чинного законодавства.

З метою поліпшення матеріально – технічної бази харчоблоків закладів загальної середньої освіти закуплено стелажі для сушки посуду – 4, жарочна шафа – 2, електрична плита – 5, м’ясорубка – 3, ванна для миття посуду трьохсекційна – 5, ванна для миття посуду односекційна – 1 , морозильна камера – 2, бойлер – 1.

За літній період усі заклади зробили косметичні ремонти навчальних кабінетів, коридорів, рекреацій, підсобних приміщень і спортивних споруд. Завершуються ремонтні робіт в туалетних кімнатах ватутінських ліцеїв №6 і №2.

Для організації навчання дітей з особливими освітніми потребами (інклюзивна група) у закладі дошкільної освіти №7 “Сонечко” та у Ватутінському ліцеї №2 придбано матеріали для проведення корекційних занять.

Працівники закладів освіти завершують проходження щорічних медичних оглядів і роблять щеплення вакциною проти захворювання на коронавірус.

Зоя Ляпун, перший заступник міського голови, звернулась до працівників закладів освіти з інформацією про можливість та необхідність зробити щеплення від COVID-19 , визначившись із бажаною вакциною.

Комісія прийшла до висновку, що в цілому заклади освіти готові прийняти дітей на навчання.

Робоча група висловлює вдячність всім працівникам закладів освіти за активну участь у підготовці закладів до роботи у 2021- 2022 навчальному році, інформують на сторінці Ватутінської міськради у “Фейсбуці”

procherk.info

09.08.2021 15:29
Переглядів: 707
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.