Не музикою єдиною: Тальнівська музшкола на Черкащині може стати школою мистецтв

Наразі у Тальнівській дитячій музичній школі на Черкащині, як і упродовж попередніх десятиліть, діти опановують гру на музичних інструментах, паралельно навчаються хоровому співу та музичній грамоті. Також зараз тут можна позайматися англійською чи поспівати соло. Якщо у першому випадку (по завершенні школи) дитина отримує офіційний документ, то, займаючись у групі з іноземної, на це розраховувати не доводиться.

У багатьох містечках на Черкащині не один рік успішно діють школи мистецтв. У таких закладах створюють гарні умови для навчання, створюють потужну матеріально-технічну базу. Учні можуть вивчати не тільки світ музики, а й, наприклад, хореографію, образотворче, декоративно-прикладне мистецтво, дизайн та ін.. Більше того, вони отримують після закінчення такої школи свідоцтво, незалежно від обраного напрямку чи фаху. Випускники мають більше шансів продовжити навчання у вищих мистецьких навчальних закладах.

Таку чудову можливість цілком можуть отримати і діти Тальнівської громади, адже музична школа вже найближчим часом може стати школою мистецтв, яка організовуватиме освітній процес за художньо-естетичним та мистецьким напрямами позашкільної освіти. І це – вимога часу. Відтак улюблене заняття дитини може цілком стати її майбутньою професією. У такій школі можна буде вивчати основи ритміки та хореографії, образотворче, декоративно-прикладне мистецтво, комп’ютерну графіку та дизайн, кіно-, телемистецтво/мультимедіа та ін.. Зросте, відповідно, й тривалість навчання: від 6-ти до 11-ти років. Щодо учнів, які вже зараз навчаються у школі, їхні права, кажуть, будуть збережені, тобто вони продовжать навчання за вже обраним фахом та отримають свідоцтво. Вони також зможуть навчатися за іншим, нововведеним фахом. Перспектива розвитку закладу теж суттєва: філії закладу, як пояснюють, можуть запрацювати і в сільських населених пунктах, що буде дуже зручно і для дітей, і для батьків, адже освіту можна буде отримувати, фактично, за місцем проживання.

У п’ятницю, 18 лютого, о 16-й годині в приміщенні кінотеатру відбудуться громадські слухання з приводу створення школи мистецтв, після чого питання розглядатимуть на сесії Тальнівської міськради.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: У Тальнівській музшколі проводять перевірку: що вже відомо та кого звільнили

 

 

16.02.2022 12:00
Переглядів: 981
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.