Керуючу справами Тальнівської міськради звільнили після службової перевірки

27 червня відбулась сесія Тальнівської міськради на Черкащині. За поданням міського голови Василя Сідька, депутати розглянули питання про звільнення з посади керуючого справами виконавчого комітету Тальнівської міськради. Попередньо, за дорученням міського голови, була проведена службова перевірка стосовно колишньої депутатки від ВО «Черкащани» та нині керуючої справами Ольги Котенко, щодо систематичного порушення трудової дисципліни та неналежного виконання функціональних обов’язків. Відповідна комісія виявила, що Ольга Котенко неналежно виконувала свої посадові обов’язки:

-не склала план роботи виконавчого комітету Тальнівської міськради на другий квартал 2022 року;

-не готувала належним чином засідання виконкому (не подавала вчасно протоколи засідань);

-не виконувала доручення міського голови;

-прострочила терміни виконання звіту керівника ЦПМСД;

-неналежно організувала роботу загального відділу, діяльність Котенко могла призвести втрати надходжень до бюджету в сумі 138 тис. 617грн та пені в сумі 3 тис. 751 грн.;

-у квітні цього року Котенко була оголошена догана за порушення трудової дисципліни.

Міський голова Василь Сідько прокоментував на сесії своє рішення так:

–Після догани за порушення трудової дисципліни, яку отримала Котенко, вона відразу ж пішла на лікарняний. Коли вийшла на роботу, не зробила ніяких висновків. Лиш почала засипати міську раду доповідними на своїх же працівників, – зазначив міський голова.

В умовах воєнного стану робота міського голови та керуючого справами має бути злагоджена та праця має бути націлена на результат. Коли ж керуюча справами ймовірно саботує розпорядження міського голови, не належно виконує поставленні завдання та гальмує роботу загального відділу – це є проблемою для громади.

Питання про звільнення Ольги Котенко попередньо розглядали на постійній комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, регламенту та регуляторної діяльності. Тоді міський голова виніс питання на розсуд депутатів, які його підтримали.

Керуючу справами Тальнівської міськради відповідно до ч.1 ст.10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», та на підставі п.3, ч.1 ст.40 Кодексу законів про працю України – звільнили.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: У Катеринополі суд покарав пенсіонера-колаборанта, який має російське коріння

Читайте нас також в Telegram!

27.06.2022 20:38
Переглядів: 2988
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.