Тальнівська ОТГ може отримати у спадок 3 мільйонні борги районного бюджету

Фото з архіву НД

Про борги у районному бюджеті за останні місяці говорять не вперше. Так було і сьогодні на засіданні комісії Тальнівської райради з питань бюджету та економічного розвитку.

За словами Наталії Шпичак, начальниці фінупарвління Тальнівської РДА, районний бюджет не виконано, тобто маємо борги понад 3 мільйона гривень.

-Із січня ми в кредитах, тому усі витрати, які планувалися з бюджету, профінансувати ми не можемо. Станом на сьогодні виплачуємо зарплату за серпень бюджетникам. Маємо борг за теплопостачання і це ще не все, – звітує на засіданні Шпичак.

Після всього почутого дізнаємось, що правонаступником районних боргів може стати Тальнівська ОТГ, яка успадкує заборгованість після виборів та ліквідації району та ради.

Що ж тоді говоритимуть колишні депутати райради «вдячним» жителям Тальнівщини, які чекали покращення, а натомість можуть отримати мільйонні борги у об’єднаній громаді.

Голова Тальнівської райради Валентина Любомська, не надто стурбована цим питанням. Хоча саме за її каденцію, Тальнівський район не може позбутися мільйонних боргів з року у рік. Нагадаймо, хоча б як минулого року освітянам та культпрацівникам не було грошей на аванси та зарплати, а Любомська та апарат райради балували себе преміями та надбавками.

Так було і взимку цього року, коли навіть обласне керівництво не витримало і направило лист-попередження до Тальнівської райради із проханням «зменшити апетити» на виплати стимулюючого характеру працівникам райради.

А тоді запитаєте: «А звідки ж узялись такі мільйонні борги у райбюджеті?», які Любомська, радіючи передасть у спадок ОТГ.

Олександр ГРИГОРУК

04.09.2020 17:00
Переглядів: 2531
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.