''Це вже 50% успіхів у навчанні, коли дитина хоче іти до школи'' - Вісті Черкащини

''Це вже 50% успіхів у навчанні, коли дитина хоче іти до школи''

2 вересня у Кривоколінському НВК замість звичної багатьом поколінням першовересневої «лінійки», організували свято Першого дзвоника, яке відбулося у приміщенні центру культури, духовності і відпочинку. Цього року до НВК прийшло 11 першокласників, а для 9 одинадцятикласників це шкільне свято останнє.

Свято розпочалося із покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та тим, хто віддав життя за Україну. Потім було представлення першокласників і привітання та напутні слова директора Тетяни Поправки з побажаннями любити рідну мову, рідну землю, поважати працю та знання.

Тетяна Іванівна вручила похвальні листи – четвертокласнику Владиславу Адаменку та другокласниці Світлані Поправці і висловила сподівання, що у цьому році відмінників навчання побільшає. Директор подякувала за фінансову і моральну допомогу школі почесному жителю села Володимиру Мовчану та його родині.

– Завдяки їм, у цьому році наша школа набула найпривабливішого вигляду у районі.

Також подякувала Юрію Півтораку, депутатам сільської ради, вчителям, обслуговуючому персоналу школи та всім, хто долучився до того, щоб школа мала привабливий вигляд.

Гості свята теж приєдналися до привітань. Зокрема, керівник ТОВ «Урочище Журавське» Лілія Мовчан закликала до праці, до знань, бо «знання – це основне, що в житті може допомогти. Обов’язково вивчайте українську, англійську і німецьку мови та всі інші дисципліни. Але є таке прислів’я: скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

Лілія Петрівна, за дорученням Володимира Петровича Мовчана, вручила цінні подарунки вісьмом дітям, батьки яких одними з перших стали на захист української державності від російських агресорів. А весь зал стоячи, словами «Дякую!» і аплодисментами, висловлював повагу батькам цих дітей та Артема Жовтобрюха, який віддав життя за Україну.

Крім того, родина Мовчанів преміювала відмінників та учнів, які найкраще знають українську мову.

Гарне починання підтримав Ігор Новицький, директор ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія, депутат районної ради.

– Радий, що маємо 11 першокласників. Це сьогодні непоганий результат, у порівнянні з іншими сільськими школами району. Від Володимира Петровича Мовчана і всіх працівників підприємства, вітаю присутніх із святом. Даруємо вам цей ремонт школи, який ви вже бачили.

Ігор Валерійович зауважив, що всім першокласникам вони подарували ексклюзивні щоденники із зображенням Тальнівського Петропавлівського храму, 10-річчя з часу освячення якого святкували у липні цього року. Крім того, для 1 класу придбали килим.

Ще недавно учитель, а тепер голова ради ветеранів с. Криві Коліна Петро Білоус на початку виступу поцікавився в учнів: чи задоволені вони тим, як виглядає школа? І почув у відповідь схвальне «Так!».

– А це вже 50% успіхів у навчанні, коли дитина хоче іти до школи, – запевнив ветеран-педагог.

Він теж вручив подарунки для інтелектуального розвитку учням 1 класу та для фізичного – старшокласникам.

На святі не лише говорили про молодь, а й згадали ветеранів педагогічної ниви. Від поважних роками, слово мала колишня учителька Неля Іллівна Кімлик. А випускник Київської православної богословської академії Максим Лихолат благословив учнів на новий навчальний рік.

Усі колишні і теперішні учителі на знак вдячності отримали від учнів квіти. А першокласники у супроводі учнів 11 класу і першої учительки Ірини Сліпенюк вирушили до нової української школи.

Олег ШАТАЙЛО

Нагадаємо : “Під ногами не просто старий асфальт, а яскравий килим”

05.09.2019 16:17
Переглядів: 846
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.