Медики виявили інфікування коронавірусом у банківської працівниці із Лисянки - Вісті Черкащини

Медики виявили інфікування коронавірусом у банківської працівниці із Лисянки

Лисянські медики виявили коронавірус у 40-річної місцевої жительки. Підтвердження надійшло з лабораторії минулої неділі, 5 квітня. Жінка працює в одному з банків міста.

  • Вона звернулася минулої п’ятниці на рентген, – каже керівник Лисянської ЦРЛ Олександр Ніколюк. – В неї виявили однобічну пневмонію. Перевірили на інфікування. ПЛР-тестування підтвердило діагноз. Перед цим тиждень хворіла. Зараз будемо оглядати її колег та встановлювати клієнтів установи, які контактували з нею.

Хвора перебуває вдома на обсервації. Почуває себе добре.

  • Зараз її стан набагато кращий, ніж до звернення в лікарню, – пояснює медик. – Госпіталізації до інфекційної лікарні не потребує. Її родичі теж обстежені. Завтра мають бути результати аналізів.

З ранку понеділка в соцмережі з’явилася інформація щодо трьох інфікованих лисян. Ніколюк підтвердив діагноз тільки у двох.

  • Їх не двоє нових. Інший – це той чоловік із села Чаплинка, що вже одужує, – говорить лікар. – Той лисянин, у якого експрес-тест показав позитивний результат, виявився не інфікованим. Фахівці сказали, що таке трапляється.

Нагадаємо, першим інфікованим мешканцем Лисянського району виявився 24-річний чоловік із села Чаплина. Був на заробітках у Польщі. Його родич, з яким він був разом, хвороби не підхопив.

 

Анатолій БУЗИНА

06.04.2020 14:57
Переглядів: 6554
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.