На Лисянщині підростає наукова еліта

На базі Лисянського Будинку дитячої та юнацької творчості продуктивно працює відділення Малої академії наук України, до якого залучені найбільш талановиті діти, які беруться за серйозні теми і досягають успіхів. За підсумками ІІ обласного етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН юні науковці нещодавно отримали 11 призових місць. Дві найкращі роботи взяли участь у ІІІ Всеукраїнському етапі: Дар’ї Головнич – «Гідрологічні дослідження природних питних джерел Лисянської громади» та Владислава Груші – «Бюджетний інтернет-радіо приймач на основі мікроконтролера ESP31, декодера VS1053B». Серед найкращих також робота Назара Галюка – «Зображення об’єктів місцевості с. Верещаки за допомогою геоінформаційної системи Open Street Map».

Високо оцінено роботи Максима Юхимчука – «Оптимізація шестикутної банки», Владислава Груші – «Програмно-технічна розробка інтернет-радіоприймача», Олександра Клівака – «Права дитини. Практичне використання», Тетяни Петренко – «Лексика та позначення сільськогосподарських рослин».

Голова Лисянської громади Анатолій Проценко днями зустрівся з педагогами – науковими керівниками своїх талановитих учнів, тепло привітав їх з перемогами у всеукраїнському конкурсі. За сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, науковий і творчий підхід до реалізації завдань державної політики в галузі позашкільної освіти та вагомий внесок у розвиток та виховання підростаючого покоління керівників МАН Лисянського БДЮТ Людмилу Горбач, Наталію Трепак, Вікторію Котляр, Василя Слинька, Інну Киналь, Ольгу Вайшіс, Ольгу Гопик, Лесю Тернову,Тамару Москаленко він нагородив грамотами селищної ради і побажав нових успіхів у шкільних наукових проєктах.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: “На цій землі ще жити моїм дітям”: молода мама із Тальнівщини збирає кошти для українських воїнів

Читайте нас також в Telegram!

26.07.2022 16:23
Переглядів: 1536
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.