“На цій землі ще жити моїм дітям”: молода мама із Тальнівщини збирає кошти для українських воїнів

У свої 24 роки Олена Усата могла б насолоджуватись материнством, будувати плани на майбутнє та обирати, яке красиве сімейне фото викласти до соціальних мереж. Однак війна змусила молоду маму із маленького села Заліське, що на Тальнівщині, займатися зовсім іншими справами.

За кілька місяців Олена встигла провести не один збір коштів для наших захисників. Починала із маленьких сум збору в соціальних мережах, оскільки не знала, чи вдасться зібрати потрібну суму.

– Коли пройшов перший збір, другий, третій, я зрозуміла, що з таким народом нічого не страшно, і почала збирати більші суми.

На зібрані кошти дівчині вдалося придбати українським бійцям і амуніцію, і телефони, допомогти з ремонтом бойового автомобіля, придбати потрібні деталі до їх техніки. Найбільше досягнення для Олени – це дві “пташечки”. Так вона захоплено називає дрони, які наразі допомагають на передових позиціях.

Друзі дівчини працюють у волонтерському штабі. Так вона й дізналася про потреби наших бійців. І поки чоловіки цього штабу займалися фізичною роботою – грузили, пакували, вивозили хлопцям на позиції потрібні речі, – то Олена та її подруга взяли на себе обов’язки в онлайн-зборах.

Також дівчина проводила аукціон, де розігрувала одяг від відомого українського бренду O.TAJE. На светрі, який став лотом, розмістилася легендарна фраза про російський військовий корабель.

–Ми зараз об’єднані, як ніколи раніше і коли у нас всіх спільна мета, досягти її не так складно, – говорить Олена.

Коли дівчата збирали кошти на дрон, їх метою були 67 тисяч грн, а вийшло зібрати 81. У той день, зізнається дівчина, навіть лягала спати із посмішкою на обличчі і мурахами по шкірі.

За її словами, вона не змогла бути осторонь подій, що відбуваються в країні, через своє виховання.

–І в школі, і вдома мене змалку вчили любити свою Батьківщину. А якщо ти любиш, то маєш допомагати. На цій землі ще жити моїм дітям, онукам. Зараз ми відстоюємо майбутнє наших дітей. Я не хочу, щоб через 20 років моєму синові довелося брати в руки зброю і знову виганяти всю цю нечисть із нашої землі.

Поривання допомагати і робити щось задля перемоги в молодої мами були від початку війни і збереглися й досі. Як медик, дівчина усвідомлює, що може бути корисною в лавах ЗСУ.

В дитинстві я бачила багато фільмів про війну, де медсестри у білих халатах рятують життя поранених бійців. Але я ніколи б не могла подумати, що всі ці кадри перенесуться у наше реальне життя.

Та свої амбіції Олені довелося відкласти через маленького сина, якому ще не виповнилося і 3-ох років, і який потребує материнської уваги та турботи.

Зараз дівчина планує новий аукціон, деталей якого поки не розкриває, готується проводити нові збори та закликає усіх небайдужих доєднуватися, допомагати і наближати разом нашу майбутню перемогу.

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Житель села на Тальнівщині благає допомогти зібрати сина на передову

Читайте нас також в Telegram!

26.07.2022 09:57
Переглядів: 2314
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.