Лисянщину відвідав народний депутат

Народний депутат по 199-му виборчому округу Сергій Нагорняк 12 лютого з робочою поїздкою відвідав Лисянщину. Спочатку він поспілкувався з новопризначеним головою РДА Володимиром Гунею. «Перше враження – людина з досвідом та розумінням ситуації. Сподіваюся, його робота матиме позитивні результати для району», – написав депутат у Фейсбук відразу по приїзду в Київ.
Та головною метою його поїздки були зустрічі з виборцями. У Лисянській ЗОШ №2 вчителі та батьківський комітет хотіли почути думку народного обранця як зробити навчання дітей комфортнішим. Адже одна з найбільших шкіл району, в якій навчається 316 учнів і яка займає 5 рейтингове місце в області щодо якості знань, має слабку матеріально-технічну базу, яка не оновлювалася десятки років. В спортзалі, за словами директора Анатолія Присяжнюка, прогнила дерев’яна підлога, яку постелили ще 1976 року, гостро потребує ремонту покрівля, а особливо непокоїть вчителів і батьків стан харчоблоку, де стали непридатними і саме приміщення, і кухонне обладнання та меблі. Присутній на зустрічі заступник селищного голови Віктор Книш проінформував присутніх, що проектно-кошторисна документація на ремонт їдальні вже виготовлена, відправлено лист до ОДА з пропозицією співфінансування цього проекту, однак, зауважив, без підтримки народного депутата тут не обійтися. Заслуговує на увагу і пропозиція освітян включити школу до урядового проекту, який передбачає модернізацію 100 шкіл України за рахунок держави. Сергій Нагорняк назвав вирішення цього питання серед найбільш пріоритетних на цей рік у своїй депутатській діяльності.
Також цього дня Сергій Нагорняк, на запрошення ветеранів, побував у селі Виноград, де розповів місцевим жителям про те, за які законопроекти голосував під час засідань, а з якими був категорично не згоден, пообіцяв, що і надалі продовжуватиме у Верховній Раді відстоювати їхні інтереси.
За останні місяці і Лисянщину, і Звенигородщину, і Катеринопільщину відвідують нардепи. У Тальному були лише раз, не здогадуєтесь, чому? Все через голову Тальнівської райради Валентину Любомську, чиновниця нічого не робила і не робить, для того аби посприяти приїзду нардепів у Тальнівський край. А коли ті й навідувались сюди лише раз, у Любомської для них не знайшлося ні промови, ні болючих тем, ні проблем. На одній із зустрічей чиновниці взагалі не було – проігнорувала захід, як і все інше з наболілого у районі.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: У Катеринополі новий начальник поліції

19.02.2020 18:11
Переглядів: 1973
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.