У Катеринополі новий начальник поліції

Ним став Олександр Колос

З 28 січня 2020 року в Катеринопільському відділенні поліції новий керівник – майор Олександр Колос. Колишнього очільника (Валентина Гірника) перевели у Тальне.
Олександр Колос, як з’ясувалося, місцевий, родом із Мокрої Калигірки. Нині мешкає у Катеринополі. Одружений, має діток. З 1993 по 1998 рік навчався в Харківському державному технічному університеті сільського господарства, а з 2005 по 2009 – у Київській національній академії внутрішніх справ. Ми зустрілися з ним, аби запитати про плани, пріоритети роботи на новій посаді.
–Першочергових завдань три. По-перше – зберегти колектив співробітників, а по можливості – примножити, бо в Катеринопільському відділенні значний некомплект, найбільший в області (маємо лише 50 % від необхідного штату). По-друге – вимагатиму вдосконалення та підвищення професійного рівня працівників, оскільки від цього залежатиме якість виконання ними функціональних обов’язків. По-третє – працюватиму над підвищенням публічної безпеки й порядку. Поміж пріоритетів: охорона прав і свобод людини, інтересів суспільства, держави, протидія злочинності, боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів, з незаконним обігом зброї, зі злочинами проти довкілля і, звісно, − підняття довіри населення, − прокоментував Колос.
Місяць тому, а саме 10 січня, Олександра Колоса призначили керувати Тальнівським відділенням поліції. Поліцейський пробув на тальнівській посаді близько 2 тижнів. Тоді його знову замінюють, але вже на Валентина Гірника з Катеринополя. Цікаво, кому це вигідно і у якій грі потрібно?!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

19.02.2020 17:48
Переглядів: 5684
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.