Гороскоп від Ольги Соломки на 10-16 жовтня

Тароскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Очікуйте на спокуси: перед вами постане непростий вибір, пов’язаний із грошима і бізнесом. І буде досить непросто вибрати, куди ж рухатися далі – туди, де радість від ризику, чи туди, де спокій і гроші.

Тілець (21.04 – 20.05)

Маєте міцний фундамент, що дає вам ваше оточення, але ідея, яке ви давно плекаєте, змусить вас дещо вийти із зони комфорту і можливо, вдатися до кардинальних змін у житті.

Близнюки (21.05 – 21.06)

. Заявите про себе як про справжнього фахівця – буде можливість показати досить широкому загалу свій професіоналізм. При цьому почуватиметесь досить мудро, спокійно і гармонійно.

Рак (22.06 – 22.07)

Дуже спокійний і ситий тиждень, коли можна розслабитися, полежати, відпочити. І поперебирати заманливими грошовими пропозиціями. Можете отримати сповна всі гроші, що вам колись заборгували.

Лев (23.07 – 23.08)

Тиждень принесе відчуття родинного щастя і затишку, хоч може і доведеться досить гостро відстоювати свою точку зору. Проте, ваше життя нині стабільне і сповнене приємних моментів.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви впевнено стоїте на ногах і цього тижня цю впевненість можете посилити. Здійсняться ваші давні задуми і ви будете пожинати плоди попередніх трудів, незважаючи та те, що комусь це може не подобатись.

Терези (23.09 – 23.10)

Важливу роль цього тижня у вашому житті відіграє жінка – розумна, впевнена, рішуча. Вона і у справах допоможе, ідею вчасно виграшну подасть, і в особистому житті сприятиме.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Через справи сердечні можуть бути кілька безсонних ночей, але то не нестиме значних неприємних відчуттів. Навпаки, серце дещо загартується і ви вже спокійно сприйматимете усі подібні емоції.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Тиждень розділиться на два частини – перші кілька днів ви будете щасливі і цілком задоволені буттям. Аж раптом у середині тижня розпочнуться бурхливі з’ясування стосунків.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Невелика пауза в діяльності вам не завадить. Краще вирушайте туди, де вам затишно, де вас люблять і сприймають такими, як ви є. Там буде час все зважити і прийняти дуже непросте рішення

Водолій (21.01 – 19.02)

На вас очікує чимало праці, яку ви самі на себе навалили і винагороду за це ви не скоро отримаєте. Проте, це вам піде на користь, тим більше, що ваше старання і працелюбність будуть помічені начальством.

Риби (20.02 – 20.03)

Дуже вдалий час для просування вперед. Ви вправно рулите, показуючи іншим шлях, ведучи їх за собою. І хай вам інколи може бути трохи страшно, але ви впораєтесь і здобудете перемогу.

Прогноз для України.

Економіка. Рішення згори начебто і рішучі, але йдуть не на благо, а на шкоду громаді. Бізнес згортається, з грошима поводитися не вміють, тому попереду самі втрати, а не здобутки.

Міжнародні стосунки. Знову удача відвертається від нас, та й з виділеними грошима настають проблеми, а тут ще й з боку Росії якісь чергові підлі дії, і заступитися за нас нема кому, все мусимо самі робити…

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.

10.10.2016 12:42
Переглядів: 866
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.