Гороскоп від Ольги Соломки на 1-7 серпня

Тароскоп на тиждень з 1 по 7 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви дещо вже переситилися і вам починає набридати те, у що ви вклали чимало часу та зусиль. Наче все і благополучно, але трохи нудно. Знайдіть у своїх заняттях те, що би вас знову надихало.

Тілець (21.04 – 20.05)

Виявите себе як справжній фахівець своєї справи – і всі навколо відзначать вашу надзвичайну працьовитість і вправність. І цьому сприятиме те, що ви почнете на повну силу застосовувати свою інтуїцію.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зробите важливі кроки у новому для вас напрямку діяльності і вже отримаєте перші результати – станете впевненішими і з’явиться більше грошей. Головне – отримаєте задоволення не тільки від результату, але і від процесу.

Рак (22.06 – 22.07)

Весь тиждень проведете у спілкуванні з дуже розумними, рішучими, багатими і щедрими людьми. Це оточення буде сприятливим для того, щоб і ви перейняли цей стан і додали у своє життя рішучості і достатку.

Лев (23.07 – 23.08)

Ваші гострий розум, гарні ідеї і швидка реакція завоюють прихильність впливових людей і цілком можливо, що ви невдовзі займатимете більш відповідальну посаду.

Діва (24.08 – 22.09)

Дуже приємний яскравий тиждень, коли ви святкуватимете. Це може бути якесь родинне свято, приїзд родичів, власні досягнення. Проте, свято ви можете влаштувати і просто так, спонтанно і зовсім без приводу.

Терези (23.09 – 23.10)

На вас очікує гарний творчий період, коли ви максимально наближені до своєї дитячої сутності і можете вразити світ яскравими цікавими одкровеннями, що піде на користь і вам, і світу.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Спокійний період, сповнений розмірковувань, планів і відпочинку. Саме час набратися здоров’я через позитивні враження, гарний сон, споглядання природи і заглиблення в себе.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Завдяки прогресивному оточенню на вас може чекати зміна старого життєвого устрою. У вашому житті з’явиться більше прозорливості, розумного холодного розрахунку, краще запрацює інтуїція.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Отримаєте справедливу винагороду за попередні досягнення. Ті, що стоять вище за вас вирішать, що ви гідні заохочення. Це може бути як якийсь фінансовий зиск, так і чимала посада.

Водолій (21.01 – 19.02)

Цього тижня є велика ймовірність влізти в якісь розборки, які вам нині зовсім не потрібні. Тому тримайте при собі свою думку і свої гроші, не світіть ними абиде.

Риби (20.02 – 20.03)

Опинитеся в залежності від стосунків. Ваша друга половина випробовуватиме вас, братиме на «слабо», проте хто сказав, що це погано? Відчуєте себе в тонусі і готовими як до випробувань, так і до насолоди.

Прогноз для України.

Загальне враження від тижня – зростання. Нам буде дано додатковий шанс для розвитку, питання в тому чи скористаємося ми цим.

Політика на диво буде якоюсь радісною і позитивною – суцільні свята, братання, об’єднання, заяви про народження нових політичних сил. Та й в економіці заявлятимуть про перемоги, тріумфи і вдалий захист наших інтересів.

У міжнародній сфері потішимося грошима і додатковими шансами, які нам надаватимуть, що сповнені дуже шикарними пропозиціями.

Запишіться за телефоном 050 6455122, і ви отримаєте особистий прогноз чи консультацію, письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.

01.08.2016 19:41
Переглядів: 839
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.