Звенигородці усім миром готують дитячий табір до прийому дітей - Вісті Черкащини

Звенигородці усім миром готують дитячий табір до прийому дітей

Щойно продзвенять останні дзвоники в школах, діти підуть на канікули, і відразу виникає питання їх оздоровлення влітку. Незабаром розпочнеться оздоровчий сезон і у дитячо-юнацькому таборі “Звенигора”, що розкинувся на 8-ми гектарах хвойного лісу у селі Хлипнівка. Цей табір свого часу приймав не тільки українських діток, але й з ближнього зарубіжжя. За сезон там оздоровлювали до тисячі дітей. Відкрили його ще 1962 року, тож наразі він вимагає посиленої уваги й відновлення. Добре, коли це розуміють і посадовці, і звичайні люди, волонтери.

“Зараз усі, хто небайдужий до дітей, узялися підготувати табір, щоб там було комфортно відпочивати і зміцнювати здоров’я, ─ повідомила нашому виданню фахівець з організаційної роботи Звенигородської районної партії “Народний фронт” Ніна Ятел. ─ Фактично своїми силами ремонтують, фарбують, прибирають директор табору Андрій Неумитий (учасник бойових дій, голова Звенигородської районної “Спілки УБД та волонтерів АТО”), бухгалтер Наталя Свердел, охоронці. А так, як своїх сил замало, то на прохання допомогти у прибиранні території відгукнулися волонтери та працівники Звенигородської райдержадміністрації на чолі з Василем Довбушем, діти, вчителі, окремі жителі села Хлипнівка. Працівники школи з села Моринці зробили косметичний ремонт 2 будинків”.

“Особливо хочу подякувати, ─ продовжує розповідь Ніна Дмитрівна, ─ голові благодійного фонду “Звенигородський волонтерський рух з Україною в серці” Віктору Ткаченку та його дружині Ользі, волонтерам ─ Сергію Личаку з дружиною Лесею, Юрію Литвину з дружиною Іриною, Валерію Карпачову з дружиною Тетяною, Людмилі Дудник з чоловіком Михайлом, Олександру Бабенку з нареченою Яною, а також просто небайдужим людям ─ Ользі Комаренко, Сергію Матвеєву. Велика подяка депутату Звенигородської районної ради Володимиру Неумитому. Всі вони показали добрий приклад для інших. Хто дійсно хоче допомогти – той робить певні кроки. Це люди з добрим серцем! Це сильні люди! Вони завжди допоможуть іншим . З такими людьми приємно спілкуватися, дружити.

На даний час працівники Звенигородської районної ради на чолі з Володимиром Кучером власними силами і коштами ремонтують будинок для розміщення дітей”.

Відкриття оздоровчого сезону у ” Звенигорі” заплановане на 27 червня. Дітей чекає цілюще хвойне повітря, ліс, басейн, до приїзду відпочивальників планують ще й почистити річку – Гнилий Тікич, який за 100 метрів від табору, а також ─ романтика туризму та військово-патріотичне виховання. Наразі закуповують палатки, каремати. Путівка на 21 день коштує 4 тисячі гривень.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

31.05.2017 18:52
Переглядів: 1610
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.