Ватутінська міськрада підтримала запит депутата Олега Ступника про скасування 100-300% надбавок

“БОРІТЕСЯ-ПОБОРИТЕ!!! Ці пророчі слова Тараса Шевченка були втілені в життя рішенням сесії депутатів Ватутінської міськради про відміну додаткового щомісячного преміювання міського голови і 100 чиновників міськради на 300-100% посадового окладу з міського бюджету,” ─ написав 1-го липня у мережі “Фейсбук” Василь Черкашин.

Олег Ступник стверджує, що його запит підтримала депутатська більшість.

─ Мій запит пройшов, його підтримали 14 депутатів!

Про це повідомляє також офіційна сторінка Ватутінської міськради в інтернеті:

─ Традиційно першими розглядались депутатські запити. На засіданні із запитом звернувся лише депутат Олег Ступник, який піднімав питання щодо скасування ухваленого депутатами у грудні минулого року рішення про оплату праці працівників апарату, виконавчого комітету та інших структурних підрозділів Ватутінської міської ради. Але депутат Олександр Снітко зауважив, що рішення сесії може відмінити тільки суд, тому депутатом Ганною Тростянською було запропоновано внести до ухваленого раніше рішення зміни. Після тривалого обговорення даного питання та формування проекту рішення, депутатський запит більшістю голосів було підтримано.

Поки йшла дискусія про необхідність преміювання міського апарату, їм і так підняли зарплату.

─ Тепер про розмову з мером. Він заявив, що прийшло нове положення про оплату праці органів самоврядування. Там зарплата піднята чиновникам більше, як це преміювання 300-100%, ─ поінформував Василь Черкашин.

Наразі остаточно невідомо, чи будуть у подальшому до нових високих зарплат додаватись ще й премії, чи преміювання ватутінських чиновників доведеться скасовувати через суд. У юристів з цього приводу думки розходяться. Одні кажуть, що досить рішення сесії, інші ─ що це питання вирішується тільки в судовому порядку. Покаже час.

Олександр ГРИГОРУК

07.07.2017 13:36
Переглядів: 2177
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.