Учні купують наркотики, не виходячи зі школи - Вісті Черкащини

Учні купують наркотики, не виходячи зі школи

У Ватутінській школі №6 “траву” деякі старшокласники можуть придбати, не виходячи за територію. Так стверджує один із учнів цього закладу 16-річний Олександр.

“Недалеко від нашої школи живе “барига”. Ті, хто курить “траву”, можуть спокійно подзвонити, замовити і через пару хвилин той принесе, – запевняє хлопець. – Інші ходять до нього додому. В принципі, в нас немало хто балується цим. І не щитають, що то шось погане. Для них то як газіровки випити”.

Каже, курять і хлопці, і дівчата. Купують у розповсюджувача повну або половину сірникової коробки марихуани. Ціна 100-50 гривень.

“Можуть десь заховатись і прямо на території школи “натягувати банку”. Хоча переважно збираються після учоби і йдуть в якийсь підвал, – продовжує школяр. – Навчилися приховувати, що ні вчитель, ні батьки не помічають їхнього стану”.

Веде до підвалу двоповерхівки. В одному з темних приміщень стоїть саморобний стіл. На ньому лежать шматки фольги і перерізана навпіл пластикова пляшка. Цим користуються для паління наркотиків. Сусіди скаржаться на молодиків, які часто невеликими групами заходять в під’їзд.

“Влітку чуть лі не кожного вечора тут лазили, – обурюється 53-річна жінка. Не хоче називатись. – Зараз наче вже рідше. В под’єзді потом воняє чимось паляним. Знаю, шо наркомани. Але не хочу зв’язуватися. Хто знає, що в них у тих головах”.

Сергій РАДЧЕНКО

15.09.2016 15:53
Переглядів: 2135
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.