Чоловіка із Звенигородщини, що зґвалтував та задушив дівчину, засудили до 14 років ув’язнення - Вісті Черкащини

Чоловіка із Звенигородщини, що зґвалтував та задушив дівчину, засудили до 14 років ув’язнення

Вироком суду від 27.06.2019 жителя Звенигородського району визнано виннним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.185 (крадіжка), ч.2 ст.15 ч.3 ст.153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом), п.10 ч.2 ст.115 (умисне вбивство поєднане із згвалтуванням) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що у вересні 2015 року 31-річний житель Звенигородського району, будучи раніше судимим, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, по вулиці Зої Космодем’янської в м. Ватутіне Черкаської області, під час сварки з потерпілою, маючи злочинний намір, спрямований на насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, зґвалтував дівчину, задушив, а потім ще й викрав її особисті речі.

У судовому засіданні причетність чоловіка до кримінального правопорушення в повному обсязі доведено прокурором, який ураховуючи ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину та особу підсудного, просив суд призначити йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Вироком суду обвинуваченого засуджено до 14 років позбавлення волі.

На цей час судове рішення не набуло чинності.

09.07.2019 23:30
Переглядів: 2712
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.