У Звенигородці відкрився освітній центр ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Початок нового навчального року ознаменувався чудовою подією для Звенигородського району. 3 вересня відбулося офіційне відкриття Звенигородського освітнього центру Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, який працює в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Звенигородської міської ради.
Віднині навчатися за обраним напрямком в університеті можна буде не лише в Черкасах, а й у Звенигородці.
З нагоди цієї події до навчального закладу приїхали представники інститутів та структурних підрозділів Черкаського національного університету на чолі з ректором Олександром Черевком та членом Наглядової ради Володимиром Мовчаном.


Почесну місію перерізання стрічки виконали ректор ЧНУ Олександр Черевко, голова районної ради Сергій Струк, голова Звенигородської районної державної адміністрації Юрій Піковський, міський голова Звенигородки Олександр Саєнко.
Надія Глийова, яка очолила навчальний заклад, зустріла поважних гостей запашним короваєм, привітала всіх з важливою подією та запросила до аудиторії.
До присутніх звернувся Олександр Черевко, який розповів про високий рівень освітніх послуг університету, його досягнення та здобутки. Щиро подякував депутатському корпусу Звенигородської ОТГ, головам районної ради та районної адміністрації за створення належних умов розвитку освіти, науки та культури.


– Ми хочемо створити умови, щоб і діти, і дорослі навчалися там, де їм зручно. Хтось хоче їхати в інше місто, а хтось хоче отримувати освіту вдома. Освітній центр входить до складу науково-навчального центру «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки». Тут будуть готувати до ЗНО, проводити курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Плануються також стажування, підготовка та перепідготовка державних службовців районних державних адміністрацій, голів, депутатів рад територіальних громад, посадових осіб місцевого самоврядування. Ми готові набирати групи за різними спеціальностями, відкривати будь-яку навчальну програму, якщо на неї буде запит, – сказав Олександр Володимирович.
З вітальним словом виступив також член Наглядової ради, доктор економічних наук Володимир Мовчан.
– Вітаю з важливою і чудовою подією. Хочу сказати, що все, за що береться Черевко, має гарну історію і процвітання. Тож бажаю розвитку та успішної реалізації задумів, – сказав Володимир Петрович.


Наприкінці заходу відбулось освячення новоствореного навчального закладу. Обряд провели священники Української Православної Церкви – отець Віктор, настоятель храму святого Георгія Великомученика, та отець Маркіян.

Катерина КІХТЕНКО

09.09.2021 10:15
Переглядів: 1488
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.