У Звенигородці відкрилася аптека з європейськими стандартами обслуговування

Аптечний бізнес у Звенигородці перебуває переважно у руках місцевих підприємців. Разом з так званою державною аптекою та кількома кіосками в центральній райлікарні та поліклініці, приватна мережа нараховує понад два десятки закладів, що чи не найбільше серед довколишніх райцентрів. І ціни в них – майже однакові. Тож, почувши новину, що в місті відкривається ще одна аптека, хай навіть з головним офісом у місті Дніпро, під яку зорендовано чималу площу в одному з найбільших торгівельних центрів міста, можна було б лише здвигнути плечима: а що від цього місцевим жителям?

Та в даному разі не варто робити поспішні висновки.

– Це абсолютно нові стандарти європейського обслуговування, – розповідає завідувачка аптеки Наталія Брюховецька. – Тут і часткове самообслуговування, і вигідні накопичувальні індивідуальні картки, і замовлення препаратів через інтернет та соціальні програми з гнучкою системою знижок.

І хоча поряд, буквально через сто – двісті метрів, розташовано ще три приватних аптеки, в яких завжди багатолюдно, до нової в ці дні поспішають свої відвідувачі – когось привабила знижка 5% на одноразову покупку, а хтось прийшов за тонометром, дешевшим на 40%. В цілому вигода очевидна і ціни дещо нижчі, хоча ще не всіх медпрепаратів вистачає. Та це, запевняють члени молодого й енергійного колективу аптеки, готових виконати найвибагливіші запити відвідувачів, справа часу.

Як буде далі, побачимо…

Лариса БІЛИК

08.05.2018 17:08
Переглядів: 2882
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.