У Багачевому зустріли Героя оборони Маріуполя

11 липня у Багачевому на Черкащині зустріли Героя, що повернувся з ворожого полону, воїна, захисника Євгена Базилевського.
«До лав ЗСУ Євген став ще у липні 2013 року, підписавши контракт. У квітні 2022 року після вогневого зіткнення з супротивником у Маріуполі з ним обірвався зв’язок. Рік вважався безвісти зниклим і лише у березні 2023 року надійшла звістка, що він у полоні, – інформують у міськраді. – Весь цей час за нього молилися його рідні, друзі, знайомі та вся громада. Зустрічали Героя квітами, щирими словами вдячності, сльозами радості і бурхливими оплесками – на знак глибокої шани за мужність, героїзм, відвагу і стійкість. Гучні «Вітаємо!» та «Дякуємо!» довго відлунювали над центральною площею міста. Навколо панувала атмосфера неймовірного піднесення».
Військового зустрічали національними стягами, квітами та короваєм. Міський голова побажав воїну якнайшвидшого відновлення та щоб любов і турбота близьких стерли з пам’яті згадки про пекло ворожих випробувань.
Євген, у свою чергу, подякував усім, хто його чекав, хто молився за нього і вірив у його звільнення.
Дякуємо за наш захист! Сил та здоров’я, Герою!








Марина КАМІНСЬКА
Читайте також: Ігор Новицький: партнерство з CEJA відкриває нові можливості для молодих фермерів України
Читайте нас також в Telegram!

