Підлітки в Звенигородці заробляють гроші для ЗСУ

Ще кілька місяців тому ми в страшному сні не могли уявити, що наші українські діти житимуть під обстрілами, ховатимуться в підвалах та погребах і збиратимуть кошти під палючим сонцем, аби підтримати вітчизняне військо. Дякуючи північним «братам», які щедро поливають нашу багатостраждальну землю ракетами й снарядами, це сталося. І ось, ще зовсім юні, але мужні й стійкі борці за українську свободу Віталій та Софія Цибульські продають у Звенигородці на базарі свої картини з піску, аби пришвидшити нашу Перемогу й допомогти українським Героям-захисникам.

«Колись я почув фразу від Олени Лютаревич-Марченко “у кожного свій фронт”, яка мені дуже зайшла до душі, а сьогодні познайомився з дітьми з “фронту”, який стоїть на пекучому сонці у нас у Звенигородці на ринку… Вони не змогли бути осторонь, не дивлячись на свій юний вік. А може діти всі подорослішали вмить?» – запитує звенигородський волонтер В’ячеслав Голіков і обіцяє, зі свого боку, їм допомогти.

До слова, ціна на роботи юних майстрів невисока, від 20 до 150 гривень. Тож кожен може собі дозволити такий подарунок: вам буде дорогоцінний спогад, оберіг, а дітям – суттєва підтримка в їхній благородній справі.

Поза тим, дивлячись на цих двох підлітків, мабуть, кожен повинен себе запитати: «А чи достатньо я сам роблю для Перемоги України над ворогом?» Відповідь лежить в глибинах вашої душі.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: У селі на Тальнівщині випускникам подарували книги та грошові винагороди

Читайте нас також в Telegram!

 

02.07.2022 10:00
Переглядів: 748
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.