Нинішній мер Ватутіного у виборах участі не братиме - Вісті Черкащини

Нинішній мер Ватутіного у виборах участі не братиме

Мер Ватутіного Олександр Лисюк не збирається балотуватися на посаду керівника майбутньої територіальної громади. Про це чиновник повідомив у коментарі для «Вісті Черкащини». За його словами, однією з причин є небажання працювати з місцевими депутатами.

Працювати з нормальним депутатським складом, одна справа. А з такими непідготовленими – інша, – пояснює Лисюк. – Це люди далекі. Не володіють ні економічною ситуацією, ні законів не знають. Лише щоки надувають. Постійно звинувачують мене у махінаціях. Не розуміють, що з бюджету жодної копійки не вкрасти. Інакше прийдуть дядьки у формі. Лише з одиницями можна нормально працювати? Інша причина в тому, що все набридло. Об мене постійно витирають ноги. Не все від мене залежить. Зараз тривають реформи. А невдачі записують на мене. Це треба, аби до влади у Ватутіне прийшов олігарх і на все давав кошти зі своєї кишені.

Своєю роботою покращив матеріальний стан освіти у місті та домігся виплати старих боргів перед освітянами, переконує мер.

Медицину я почав ставити, але мені паліччя в колеса пхають, – скаржиться Лисюк. – Але я все одно доведу справу до кінця. Наприклад, паліативне відділення в лікарні. Люди рано чи пізно зрозуміють, що без «паліативи» буде важко. В школи закуплено багато парт, комп’ютерів, мультимедійних дощок. Не закрив жодної школи чи дитсадка. На початку моєї каденції перед вчителями були борги. Я в короткі строки вирішив цю проблему. Дороги робляться в місті.

Чиновник запевняє, що у політику прийшов не заради пенсії.

У мене пенсія буде «шахтарська», – говорить міський голова. – Це 6 тисяч 900 гривень. І все. Я не один рік працював шахтарем. Ті, хто думають, що я прийшов за великою пенсією, дуже помиляються. Тепер я хочу приділяти увагу рідним, ходити на риболовлю й жити спокійно.

Із чинним мером міста раніше неодноразово траплялися скандали. Депутат Євген Підцерковний намагався через суд змусити чиновника щороку звітувати перед громадою. Проте той відмовився, мотивуючи зробленим звітом на сесії міськради. Минулого року люди збиралися висловити йому недовіру. Проте забракло підписів. Влітку цього року депутати проголосували за зняття премій та надбавок з мера. Останній відмовився підписувати документ.

Неофіційно ймовірними кандидатами на крісло керівника ОТГ називають екс-поліцейського Петра Малюшу, нинішню сільську голову Юрківки Валентину Цегельну та місцеву підприємицю Світлану Єлчієву. Олександр Лисюк цю інформацію спростовує.

Анатолій БУЗИНА

19.08.2020 10:53
Переглядів: 2960
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.