Хлопчикам – козацький марш, дівчаткам – вальс

Попри всі існуючі негаразди, колективи закладів охорони здоров’я на Звенигородщині не почуваються обділеними. В цьому можна переконатися вже на прикладі центральної районної лікарні, де останнім часом майже у всіх відділеннях проведено ремонти, а відповідні кабінети, маніпуляційні, операційні зали оснащені відповідним обладнанням. На сьогодні завершується ремонт рентген-кабінету, що обійшлося місцевому бюджету в 200 тисяч гривень. Ще 175 тисяч гривень виділено на придбання новітніх рентген-апаратів.

За кошти міського і обласного бюджету, що в цілому склало 350 тисяч гривень, ведеться й ремонт пологового відділення: встановлено енергоощадні вікна, замінено двері на металопластикові, відремонтовано душові та побутові приміщення. На черзі – обладнання сімейної пологової кімнати відповідним інвентарем.

– Зважаючи на демографічну обстановку, маємо в першу чергу звернути увагу на стимулювання народжуваності, – резюмує міський голова Звенигородки Олександр Саєнко. А це – соціальний захист материнства і , що напряму залежить від місцевої влади – створення належних умов для народження дитини. В цьому напрямку й працюємо.

Як повідомив міський голова, зараз вивчається пропозиція депутатів щодо громадського відзначення появи на світ кожного нового громадянина міста чи району. Йдеться про музичне вітання новонародженого і його батьків з інформаційного LED-екрана, встановленого у центрі міста. Для представниці прекрасної статі звучатиме вальс, а для хлопчика – козацький марш.

Михайло НЕЧАЙ

17.02.2019 17:44
Переглядів: 1035
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.