На Звенигородщині ошукали жінку

На Звенигородщині жінку ошукали на більше ніж 200 тисяч гривень. Слідчі відкрили кримінальне провадження
Попри регулярні попередження від поліції, громадяни продовжують потрапляти на гачок до шахраїв. Правоохоронці Звенигородщини застерігають громадян від необачних вчинків, що можуть коштувати втрати їхніх заощаджень.
10 січня до Звенигородського районного відділу поліції звернулася 39-річна жителька Звенигородщини та повідомила, що з її банківського рахунку було переказано кошти у сумі понад 219 тисяч гривень.
“Близько 19 години на мій мобільний телефон надійшов дзвінок від чоловіка, який представився співробітником банку та повідомив, що мій рахунок було заблоковано. Для відновлення рахунку мені потрібно продиктувати цифри, які будуть надходити в СМС повідомленнях на телефон. Та коли виявила відсутність коштів, то зрозуміла, що потрапила до рук шахраїв, і відразу звернулася до поліції”, – пояснює жінка.
Шановні громадяни! Поліція Звенигородщини закликає бути більш обачними та не довіряти особам, які намагаються дізнатися реквізити ваших банківських карток. Попередьте своїх батьків, родичів, сусідів, особливо літнього віку, про такий вид шахрайства! Якщо вам телефонують незнайомці та говорять про заблокування або збільшення кредитного ліміту вашої банківської картки й намагаються дізнатися PIN-код картки, CVV код або інші реквізити – це шахраї. Співробітники банку ніколи під час розмови не запитують ці дані. Якщо ви маєте сумніви, чи дійсно вам телефонує справжній співробітник, запитайте, коли та в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не телефоном.
27.01.2022 16:05
Переглядів: 862
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.