На Черкащині під час пошуків Олексія Марусіна у воді знайшли інше тіло

Фото з інтернету

У Ватутіному, що на Черкащині, водолази так і не знайшли тіла 28-річного Олексія Марусіна. Нагадаємо, 7 червня чоловік з родиною пішов купатися до місцевої водойми і вирішив зістрибнути з 20-метрової скелі. Після цього на поверхню так і не виплив. Свідком стала його старша донька.

Минулої п’ятниці фахівці «прочесали» всю територію біля скелі. Раніше припускали, що потопельник може бути на самому дні затопленого кар’єру. Попередні дайвери не могли спуститися туди через чималу глибину. Родичам та друзям зниклого вдалося назбирати грошей на фахівців із Києва.

– Я не знаю вже, що й думати. Він десь у воді, – каже товариш Марусіна Денис Кривенко. – Якби він був живим, то вже б досі прийшов. Тиждень вже минув. Я був присутній, коли водолази зі столиці шукали. Сказали, що тіло може бути де завгодно. Там глибина 19 метрів. Це треба, щоб десяток водолазів одночасно шукало. Але це ж нереально.

Родина чоловіка поки не планує далі залучати фахівців до пошуків, якщо тіло так і не випливе. Поки чекатимуть.

В день, коли водолази займалися пошуками, на тій же водоймі знайшли труп іншого чоловіка. В поліції припускають, що в нього могло схопити серце.

– Померлий вранці прийшов покупатися. Так сталося, що втонув, – говорить начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Він був на мілині. Навіть якби в чомусь заплутався, то міг би стати на ноги. Можливо, йому стало зле через серце. Але точно можна буде сказати лише після експертизи.

Померлому було 66 років.

Сергій Радченко

13.06.2020 21:51
Переглядів: 26722
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.