”Краще продати непотрібні речі, аніж вони вдома валятимуться”

Півроку у Звенигородці працює комісійний магазин. На реалізацію приймають майже все, що має цінність. Люди виставляють на продаж одяг, побутову техніку, канцелярію.

“Найбільше здають одягу. 90 відсотків площі магазину займає саме вживаний одяг. Хоча й серед нього в нас чимало такого, що жодного разу не надягалось. Бо комусь сукня не підійшла, комусь взуття. Тому й несуть до нас. Краще продати непотрібні речі, аніж вони вдома валятимуться і займатимуть місце. З техніки маємо зараз на реалізацію комп’ютерні монітори, радіотелефони, електрочайники. Окрім цього є дитячі костюми напрокат. Перед святами беруться на “ура”. Це все купується, бо ціни стоять відносно невисокі. Перед тим, як зайнятись “комісійкою” довго думала, чи варто У Звенигородці вже не один такий був, але закрився. Невигідно. Зараз є подібний до нашого та беруть там одяг і взуття. Я ж купила спеціальну комп’ютерну програму, яка допомагає вести розрахунки. Хоча дороговартісна, але працює. Нарешті вже вийшли в “плюс”. Як буде далі — побачимо”, – розповідає власниця “комісійки” Тетяна Баздуганова.

На кожну здану під реалізацію річ встановлюється комісія до 50 відсотків від оголошеної власником вартості. Всі товари перевіряються на справність чи дефекти. При купівлі є гарантія на один день.

Звенигородчанка Людмила, 41 рік, майже щомісяця купує щось в комісійному.

“Там і одяг непоганий можна вибрати, з техніки щось придивитись. Собі здебільшого надивляюсь кофтинки. Чоловікові штани тут купувала. Як отримую зарплату, то заходжу обов’язково. Може, щось нове принесуть і мені сподобається”, – каже жінка.

Власниця бідкається, що приміщення комісійного магазину не всі помічають.

“Хоч і в центрі розташовані і на багатолюдній вулиці, але не всі звертають увагу. Просто нас закриває сусідній магазин. Та, як би там не було, зараз уже чимало про нас знають”, – посміхається Тетяна Юхимівна.

Найдешевший тут товар — обкладинки для зошитів — коштують 50 копійок за одну. Найдорожчі — шуба з хутра нутрії за 5 тисяч і диван за 4 тисячі гривень.

Сергій РАДЧЕНКО

20.10.2016 09:27
Переглядів: 1015
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.