Колишнього чоловіка вбитої медсестри посадили на 60 діб

Підозрюваний у вбивстві Людмили Ткачук проведе найближчі 60 діб за ґратами. Так вирішив Звенигородський районний суд 11 березня. Вийти на волю під заставу чоловік не має права. Адвокат Михайла Ткачука вважає таке рішення незаконним.

– Подаватиму апеляцію. Моя думка така, що рішення судді є упередженим, – каже захисник Володимир Кобринський. – На сьогодні слідство усунулося від того, аби розслідувати походження тілесних ушкоджень у мого підзахисного. В день суду, Ткачук був у лікарні. Має значні проблеми зі здоров’ям. Тепер він у в’язниці. Я це трактую, як пасивне катування. Я не знаю, яку там йому надаватимуть медичну допомогу.

Давати покази Ткачук відмовився.

– Я Ткачуку сказав перед тим, як його мали заарештувати: «Краще, якщо ти будеш під вартою». Він здивувався. Пояснив, що в такому разі зможу нормально зосередитися на роботі, а не щодня бігати в суд і займатися зайвою писаниною. В цій справі безліч порушень.

Захиснику чоловік розповів досі невідомі подробиці трагедії. Перед цим запевняв, що нічого не пам’ятає з моменту, коли приїхав з дружиною додому.

– Доказів, що це він убив дружину немає жодних, – стверджує Кобринський. – Якби вони були, то я б мовчав. А зараз мені треба його захистити. Я залишаюсь при своїй підозрі, що там був хтось третій. Він розповів, що коли зайшов у квартиру, то побачив, як щось майнуло перед очима. В цей момент був удар по горлу. Після цього він нічого не пам’ятає. Є ще один цікавий момент: його підпоювали транквілізаторами. Пояснив, що дружина постійно йому давала таблетки. Їх дають особливо психічнохворим людям. Не розумію, де вона взагалі їх взяла.

Адвокат заявляє про наявність висновків медичної експертизи згідно яких у підозрюваного виявлено проникаючі ножові поранення в грудну клітку. Одразу після трагедії чоловіка доправили до Звенигородської райлікарні. Тамтешні фахівці жодних значних поранень не знайшли, окрім перерізаного горла. Після цього його транспортували до обласної лікарні.

У Звенигородській прокуратурі про ці документів не чули. Запроторити підозрюваного за ґрати у слідства є поки всі підстави, каже прокурор Олександр Шмельов.

– Адвокат може говорити все, що завгодно, – коментує Шмельов. – У справі є виписка, що підозрюваний має ушкодження шиї та нібито незначне проникаюче поранення в грудній клітині. По цьому ще відбудеться медична експертиза. Ніякого іншого висновку в матеріалах немає. Щодо наявності доказів про ймовірну причетність підозрюваного до злочину: якби захисник ознайомився з матеріалами справи, то він би їх побачив. Ці відомості також озвучувалися під час розгляду клопотання. Є покази свідків та слідова картина. Це дає можливість об’єктивно підозрювати даного чоловіка у вчиненні навмисного убивства. Інакше б клопотання про обрання запобіжного заходу нам ніхто б не задовольнив.

Минулого разу суддя залишила Ткачука на волі через процесуальні порушення. Сам підозрюваний клопотав про відвід судді. Вона нібито є знайомою загиблої дружини. Прохання не задовольнили.

Сергій Радченко

 

12.03.2020 21:21
Переглядів: 3413
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.