Айдарівця зі Звенигородки Президент нагородив орденом

Звенигородського айдарівця депутата міськради Олександра Зацарінного «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу» Петро Порошенко нагородив орденом. «Вітаю тата, Олександра Зацарінного, з першою державною нагородою, орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Така радісна новина до дня Добровольця. Ти дійсно заслуговуєш її! Здоров`я, мужності, витримки та сили рухати нашу країну вперед! Ти справжній воїн та безстрашний доброволець! Дякую за мир, за те, що повернувся живим і ми маємо нагоду з тобою особисто відзначити таку подію! Пишаюсь тобою!», − написала у «Фейсбук» донька Героя Анастасія Хоменко.

У травні 2014 Олександр Зацарінний з Майдану пішов служити в “Айдар”. А слідом за ним − пішла в добровольці і його дружина Оксана. Обоє були у складі диверсійно-розвідувальної групи, що охороняла міст у Щасті Луганської області. Оксана виконувала там обов’язки медсестри, а за сумісництвом – і прала, й куховарила, і прибирала.

− Коли Сашко в Новосвітлівці потрапив із побратимами в оточення, − розповідає Зацарінна, − їх не було довгих 13 днів. У батальйоні мені сказали, що він загинув. Це були найстрашніші дні мого життя. Що я тільки пережила! Однак на 10-ий день, я отримала від нього смс, де він повідомляв, що живий. Згодом вони втрьох на трьох машинах вирвалися з оточення й вивезли звідти багато людей.

Додому Зацарінні повернулись через 7 місяців, у вересні 2015-го, коли в Олександра завершився строк служби.

Олександр Зацарінний народився 25 листопада1968 року, досі був нагороджений медалями “Доброволець”, “Учасник АТО”, “За заслуги перед містом”, “За жертовність та любов до України”(від патріарха Філарета), нагрудними знаками “За зразкову службу”, “Холодний Яр”.

Минулого року до Дня добровольця нагрудним знаком “Ветеран війни − учасник бойових дій” було нагороджено Оксану Зацарінну.

Вітаємо наших мужніх захисників!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо :;”Якщо воювати − то тільки разом ”

16.03.2019 07:01
Переглядів: 1700
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.