Жителі Тальнівщини попрощалися із земляком-Героєм

9 червня жителі Тальнівщини попрощалися з воїном-героєм, патріотом своєї країни, мужнім захисником Віталієм Івасівкою. Проживав наш полеглий оборонець у Мошурові на Черкащині. У серпні цьогоріч йому б виповнилося 34 роки.

У Тальному Героя зустріли з пошаною та вдячністю за самопожертву, за відчайдушний захист Батьківщини. Жителі стояли на колінах зі слізьми на очах та квітами в руках, створивши «живий коридор». У центрі міста на Віталія чекали найрідніші – батьки, дружина, брат та інші близькі. Про біль, страждання та горе рідних говоримо без слів.

Також вшанувати памʾять прийшли всі небайдужі та вдячні громадяни, побратими армійця, учасники АТО, та керівництво Тальнівської громади. У рідному Мошурові Віталія зустрічали чи не всім селом. Дорогу встелили квітами, а обабіч шляху до рідної домівки захисника стояли односельці.

У закритій труні від рідного дому мошурівці супроводжували героя до місця поховання. Під час похоронної процесії військові побратими періодично скандували наші патріотичні гасла «Слава Україні!», «Героям слава!», «Смерть ворогам!» та інші. Мужнього воїна поховали з усіма військовими почестями.

Віталій Івасівка після закінчення сільської школи навчався в Чорноліській лісній школі, де здобув фах лісника. Потім працював в столиці лісником Києво-Святошинського району. З часом він повернувся у рідне село, де довгий час працював у місцевій пекарні.

У 2015 році пішов захищати нашу країну, брав участь в АТО. З січня 2019 року старший солдат Віталій Олександрович Івасівка, заступник командира бойової машини навідника-оператора першої механізованої роти, першого механізованого батальйону був прийнятий на військову службу за контрактом.

– Вірно і віддано служив наш Герой, боронив нашу землю у боротьбі проти російського загарбника до 4 (5) червня 2022 року. Віталій Івасівка загинув в результаті бою з розвідувально-диверсійною групою противника в районі населеного пункту Луганської області.

Боляче усвідомити, що його батьки ніколи не прихилять свої голови до мужнього і надійного плеча сина, що молодший брат, не отримає мудрої поради старшого брата, що дружина не обійме свого чоловіка, а синочок не відчує ніжної батьківської любові свого татка.

Тальнівщина вдячна своєму Герою за подвиг, за самопожертву. Він назавжди залишиться в серцях земляків молодим небесним янголом. Його подвиг, як і подвиги усіх українських захисників буде викарбуваний в пам’яті наших майбутніх поколінь, описаний в книгах історії нової вільної української держави.

Тож нехай десь там, у Вічності, буде легко і світло душі твоїй, дорогий Герою. Мошурівська рідна земля навічно забере Героя у свої обійми. Ми всі з вдячністю будемо пам’ятати тебе, Віталію, адже Герої – не вмирають! Тепер Віталій Олександрович захищатиме нас з небес, – висловлювала свої співчуття рідним на похоронній процесії староста округу Тетяна Гудзенко.

Ми знаємо, віримо, що все – Україна і безмежно та щиро дякуємо кожному воїну, які роблять цю нашу мрію і віру реальнстю. Вічна пам’ять та Царство Небесне нашому Герою, а рідним найщиріші співчуття.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Катеринопільщина попрощалась із полеглим Героєм

Читайте нас також в Telegram!

09.06.2022 19:04
Переглядів: 4696
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.