«Якись негідник підпалив очерет зі сторони Кобринової Греблі на Тальнівщині» - Вісті Черкащини

«Якись негідник підпалив очерет зі сторони Кобринової Греблі на Тальнівщині»

Сьогодні, 24 березня, близько 11 години на пункт зв’язку Тальнівської пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що у селі Гуляйка (Кобринівська сільська рада) на Тальнівщині горить очерет на площі майже 2 га. Через значні пориви вітру вогонь поширювався з неймовірною швидкістю і міг дістатися житлових будинків. Лише завдяки оперативності та злагодженим діям рятувальників та місцевих жителів за 2 години полум’я вдалося приборкати.

Сільський Голова Юрій Книш коментує ситуацію:

– Якись негідник підпалив очерет зі сторони Кобринової Греблі. Там у нас такий ставок, що межує з Гребельським. Колись була річка, сіна косили, а зараз – болота, позаростали очеретами. Плантація, мабуть, гектарів 30. У цих плавнях гніздяться фазани. Їхня природна особливість: фазан тікає з пожежі, а фазанка, що у цей час висиджує яйця, продовжує сидіти на гнізді. Вона заживо згоряє. Таке повторюється щороку: ці плавні там горять.

Служба порятунку закликає громадян бути гуманними й не провокувати пожежі в природних екосистемах. Не забувайте: там також є живі істоти. Вони, як і ми, хочуть жити!

Ліна ЯЛОВСЬКА

24.03.2020 15:36
Переглядів: 652
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.