Як у Тальнівській громаді вітали медиків з професійним святом

У неділю 20 червня в Україні святкували День медичного працівника. У Тальнівській громаді святкування розпочалися ще з п’ятниці. Так у святковій залі будинку культури на честь людей найціннішої професії відбувся святковий концерт.

З вітальним словом до медиків звернувся міський голова Василь Сідько. Нагородив медиків грамотами та грошовими подарунками від спонсорів.

Депутат обласної ради Ігор Новицький, який цього дня відвідав всі заклади кожної з ланок медицини (первинну, вторинну та екстрену) і вітав усіх з професійним святом, сказав приємні слова на адресу медиків із святкової сцени:

– Шановні медики! Ви цьогоріч зробили неймовірний подвиг, за що вам дуже велика вдячність і шана. Від Володимира Петровича Мовчана ми сьогодні всім медикам нашого району подарували маленькі подарунки – це найменше, що ми можемо зробити для вас, – зазначив Ігор Валерійович та вручив подяки від голови Черкаської обласної адміністрації Олександра Олександровича Скічка Солодьку Олегу Володимировичу та Терлецькій Ірині Василівні.

Привітати медиків Тальнівщини завітав також Олександр Васильович Дубовий, заступник голови Звенигородської РДА:

–Шановні медичні працівники та всі причетні до цього свята, вітаю вас з Днем медичного працівника. Медик є, безумовно, однією з найавторитетніших, найнеобхідніших та найактуальніших професій у сьогоднішньому світі. Вас шанують за те, що обрали шлях гуманізму та самовідданого служіння ближнім. Від вашої праці залежить найголовніше – життя і здоров’я людей. На жаль, ваша праця залишається недооціненою. Сьогодні Ви стоїте на передовій лінії боротьби із загрозою планетарного масштабу – боретеся з невидимим і небезпечним ворогом, чесно виконуючи свій лікарський обов’язок. Уклінно дякую вам за те, що ви є такими чуйними, добрими, готовими допомогти у кожну хвилину. Бажаю вам добробуту, нових професійних звершень та особистих перемог! – зазначив Олександр Васильович.

Від імені Звенигородської РДА та Звенигородської районної ради отримали грамоти Паращук Ярослав Юрійович, Гончарик Ганна Миколаївна та Солодько Світлана Миколаївна.

Свої кращі виступи присутнім в залі медикам дарували солісти, творчі вокальні й танцювальні колективи будинку культури. Свято вдалося на славу!

Марина КАМІНСЬКА

22.06.2021 16:41
Переглядів: 402
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.