Вітаємо!

6 липня свій День народження святкує директор КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня», депутат Тальнівської міської ради Олег Володимирович Солодько.

У Тальнівську лікарню він прийшов молодим лікарем-хірургом. Його професіоналізм, людяність, уміння побудувати партнерські стосунки стали вирішальними, коли колектив лікарні обирав керівника. За короткий час, а на посаді директора Олег Володимирович майже чотири роки, медичний заклад дуже змінився в кращу сторону, і ці зміни помітні не лише пацієнтам. Вони дають можливість надавати якісні медичні послуги, а отже, заробляти й розвиватися далі.

Шановний імениннику, прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих перемог, сімейного щастя, злагоди й достатку у вашому домі.

Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добро й світло від людської вдячності. Нехай в колективі панує розуміння й повага. Успіхів вам та процвітання закладу під мирним небом України!

З повагою редакція газети «Новий Дзвін»

Читайте нас також в Telegram!

06.07.2022 08:00
Переглядів: 889
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.