Від читача

Я бджоляр з 5-річним стажем, дуже люблю цю комаху-трудівницю. Останнім часом дуже важко добитися гарних медозборів, бо недобросовісні сільгоспвиробники, застосовуючи неякісні інсектициди, травлять бджолу. Причому вимирає не лише робоча бджола, а пропадає також і розплід. Пасічники по всій Україні несуть великі втрати.

У минулому номері вашої газети прочитав про те, що у катеринопільських бджолярів не лише травлять бджолу, а механічно знищують – викошують разом з еспарцетом. Це дуже обурило, адже самому не один раз доводилося стикатися з такими фермерами, що не розуміють, наскільки важлива бджола для їхніх врожаїв.

У цьому році мені пощастило співпрацювати з грамотними й порядними аграріями. Свою пасіку я вивіз на поля ТОВ «Урочище Журавське». Мене відразу попередили, що ріпак оброблятимуть інсектицидом найвищої якості, що не є токсичним для бджоли. Та все одно кропили поля у нічний час, щоб не зашкодити бджолі, щоразу попереджаючи заздалегідь. Хочу сказати щире спасибі Володимиру Мовчану, Ігорю Новицькому, агроному Миколі за співпрацю, за розуміння простої істини: зникне бджола – вимре людство.

Пасічник Олександр

Нагадаємо: Бджоляр просить обласного депутата про компенсацію

13.06.2019 14:58
Переглядів: 741
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.