Ваша думка

Нині багато слів, такі як «вихід», «приліт», «розтяжка» сприймаються нами не двояко, як це було раніше. З початком війни в наше життя влилися також правила, про які раніше ми могли читати з книжок на воєнну тематику. Порушувати ці правила під час війни – це наражати на небезпеку і себе, і оточуючих. Але є, на жаль, ті, хто не бажає цього усвідомлювати. Тож ми запитали у жителів Тальнівської громади: «Яким, на Вашу думку, має бути покарання для порушників комендантської години?»
– Як на мене, краще було б, щоб виконували якісь виправні роботи чи сплатили штраф, а ще краще в такий час – це плетіння сіток в Будинку культури чи допомога Збройним Силам України (копати траншеї, вантажні роботи та ін.). Після праці не дуже хочеться десь тинятися.
Люся, с. Колодисте
– Думаю, згідно Закону.
Андрій Л., військовий, м. Тальне
– Мені здається, що треба дивитись по ситуації. Є випадки, коли порушення обґрунтоване: наприклад, хтось захворів і необхідно терміново попасти до «нічної» аптеки, чи хтось вертається з нічної зміни, та ще багато інших поважних причин. Тому, в таких випадках, я не бачу причини для покарання. Натомість, якщо це стосується людей, які, порушуючи закон, задовольняють власні потреби, такі, як вживання алкоголю, наркотиків, особливо це стосується малолітніх, то, думаю, покарання повинно мати місце. Наприклад, штраф. А сплачені гроші спрямувати на підтримку ЗСУ.
Оксана, м. Тальне
– На мою думку, порушникам комендантської години, особливо тим, що без поважної причини знаходяться після 23.00 на вулиці, треба видавати повістки. Нехай ідуть воювати, раз не хочуть дотримуватися законів. А то вони нічого не бояться.
Надія, м. Тальне
– Я б їх залучала до виконання громадських робіт, обочини доріг, наприклад, нехай приводять в порядок чи щось подібне. Хіба у нас в громаді нема чого робити? А те, що повістки порушникам вручати, я не підтримую. У війську потрібні мотивовані люди, а не випадкові порушники. Служба в ЗСУ не повинна бути покаранням.
Вікторія, с. Майданецьке
– Як бачимо, наших громадян до правопорядку та до виконання різних правил потрібно привчати тільки суворо. Тож покарання мають бути жорсткими, щоб наступного разу навіть не захотілося щось порушувати. Проте тут мають бути і деякі винятки, адже причини порушень можуть бути різними. Тому, щоб не кортіло ходити під час комендантської години, потрібно порушників штрафувати, а кошти відповідно пересилати на корисні справи для громади, або на потреби ЗСУ. Крім того, й виправні роботи можуть бути дієвими, адже по селах є багато справ.
Олег, с. Мошурів
– Зараз всім треба бути дуже обережними і турбуватися про нашу безпеку. Тому під час комендантської години точно не варто ходити. А як не терпиться, то можна це робити тільки для захисту нашої держави, а точніше – на передових позиціях. Там обмежень у часі немає. До нас ворог лізе цілодобово, тому всі, хто порушує тут, може спокійно долучитися там.
Тетяна, с. Легедзине

Редакція газети «Новий Дзвін»

Читайте також: Тальнівчанка координує волонтерський штаб навіть на останньому місяці вагітності

Читайте нас також в Telegram

28.07.2022 11:45
Переглядів: 981
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.