У Тальянківській амбулаторії на Тальнівщині працює нова сімейна лікарка

Олеся Рубцова виросла у Тальянках на Тальнівщині. Після школи поїхала здобувати медичну освіту у Дніпро. Після закінчення вищого навчального закладу працювала терапевтом за направленням у Дніпропетровській області. З часом облаштувала там особисте життя. А потім з розвитком сімейної медицини перекваліфікувалася на сімейного лікаря.

Олеся Іванівна, зізнається, що раніше планувала переїхати у рідне село, але наголошує, що це мало бути не так поспішно як трапилося. Звісно, причиною такого оперативного рішення з переїздом стало повномасштабне вторгнення росії. Чоловік Рубцової пішов у стрій захисників країни, а вона, як дбайлива мама двох синочків поїхала у більш безпечне місце до батьків.

Заздалегідь, як каже наша співрозмовниця, дізнавалася, чи є вільні робочі місця у місцевій лікарні. Адже по приїзду хотіла відразу приступити до роботи. Лікарка запевняє, що у її професії не варто втрачати пильність, постійно потрібно бути у курсі розвитку медичної справи. Тим паче, нині сучасну медицину не можна уявити без комп’ютера, тому Олеся Іванівна намагалася не пропустити ніяких оновлень, адже, як каже вона, потім все це тяжко надолужувати.

Загалом пані Олеся пропрацювала 9 років у медичній галузі. Переконана, що не обрала б іншу професію, бо дуже цінує те, що може допомагати людям. На новому робочому місці, каже, колеги зустріли її привітно. Кабінет уже був облаштований та підготовлений до прийому пацієнтів, бо раніше сюди приїжджав лікар з Тального.

Зараз, зі слів лікарки вже почалася сезонна епідемія ковіду, почастішали випадки простудних захворювань, тому нагадує всім – берегти своє здоров’я, носити маски, одягатися тепліше, збільшити кількість вітамінів у їжі та дотримуватися елементарних правил гігієни.

Як сімейний лікар Рубцова проводить прийом пацієнтів ще у трьох селах громади – Легедзиному, Білашках та Леваді. Керівник Тальнівського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Карпенко задоволений роботою Олесі Рубцової. Каже, що вона досвідчена і дуже відповідальна лікарка.

Олеся Іванівна розповідає, що від роботи та негативних думок відволікається справами по домашньому господарству. Каже, що їй до вподоби поратися на городі, висаджувати квіти, так вона ніби відпочиває. Саме під час цих справ заспокоюється і абстрагується від тривожності. Найголовніше, каже, потрібно бути на своєму місці, займатися своєю справою і не дати ворогу зламати себе морально.

З нагоди Міжнародного дня лікаря, яке святкують 3 жовтня, ми щиро вітаємо всіх лікарів та бажаємо їм тільки позитивних думок, стійкої віри у Перемоги і найголовніше – міцного здоров’я. Дякуємо їм за те, що тримають стрій на своєму фронті, за те, як піклуються про найцінніше, що є в кожної людини – це її стан здоров’я.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: У новоствореній Тальнівській школі мистецтв діти розпочали вивчати мистецтво і хореографію

Читайте нас також в Telegram!

28.09.2022 11:01
Переглядів: 1094
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.