У Тальному відбулася театральна вистава «Сто тисяч»

1 жовтня в Тальнівському будинку культури тальнівчани мали змогу переглянути виставу Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Озаркевича «Сто тисяч» – трагікомедію за мотивами відомої п’єси Івана Карпенка-Карого, основною темою якої є сатира на надмірну людську жадобу до збагачення.
Незвична для тальнівської сцени подія зібрала майже повну залу глядачів.
Коли на сцені почали з’являтися герої, починаєш ніби приміряти на себе роль того, котрий найбільше тобі сподобався. Кожен з акторів неповторно передав характер та внутрішній світ героїв, що ще більше притягувало увагу глядачів.


Неперевершеними були різноманітні смішні сцени, із яких найбільш колоритним гумором були сповнені діалоги між жадібним селянином Герасимом Калиткою та його кумом Савкою, захоплюючі сцени закоханих Романа та його нареченої Мотрі. Не можна залишити поза увагою соковиту гру акторів, які зіграли Бонавентуру – копача, шукача скарбів, Параску – дружину Калитки та єврея – шахрая, який заробляє гроші махінаціями.
Великої емоційності додавав музичний супровід, реквізит та костюми.
На сцені були порушені життєво важливі питання, які актуальні і в сучасному суспільстві. Представлення близької кожному теми дозволило багатьом присутнім задуматись про безліч життєвих ситуацій.


В цілому, враження від п’єси в усіх залишилось позитивне, тому сповнені емоцій глядачі виявили бажання бачити такі вистави в Тальному якомога частіше.
– Мені дуже сподобалось. Акторська гра на високому рівні і п’єса викликала в мене багато різноманітних емоцій. Я вважаю, що це головні критерії, за якими оцінюють театральне мистецтво, – поділилась враженнями тальнівчанка Юлія Пономаренко.
– Таке мистецтво обов’язково повинно бути якомога частіше. В нашій країні сьогодні багато талановитих акторів, тому треба показувати публіці, що мистецьке життя нашої держави не стоїть на місці, – сказав Максим Ковальчук з Тального.

Катерина КІХТЕНКО

07.10.2021 10:15
Переглядів: 440
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.